אפליקציית אייפון לסוגת: מתכונים ותפריטים

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 29 דצמבר 2009 11:42

הודעה לתקשורת:

חברת סוגת בחרה בסאצ'י אינטראקטיב מקבוצת באומן בר ריבנאי לטיפול בתקציב הדיגיטל של החברה. גובה התקציב בשנת 2010 יעמוד על שני מיליון שקלים.

במסגרת הפעילות המשותפת הראשונה עם סאצ'י אינטראקטיב, משיקה סוגת לראשונה בישראל אפליקציית אייפון בשם imatkon, אשר נבנתה על-ידי חברת moblin ותאפשר בשלב הראשון הורדה מהירה ופשוטה של מאות מתכונים על-פי קטגוריות שונות כגון: מרקים, סלטים, בריאות, בשרים, קינוחים ועוד וכן תינתן האפשרות לשימוש במחשבון המרת כמויות אשר יעניק את מספר המנות הרצויות מהמתכון המוצג.

בהמשך יוכלו הגולשים ליהנות באפליקציה גם ממתכונים בוידיאו עם מיטב השפים, המלצות על התאמת יין למנות, המלצה למאכלים משלימים לארוחה, תפריטים לארוחות בכל זמן ובכל מקום, אפשרות להזין נתונים אודות מצרכים קיימים ולקבל מיידית מתכון מאותם מצרכים. בנוסף, יהיה ניתן לשלוח דרך האייפון מתכוני גולשים לכתובת מייל ייעודית. כל התכנים הינם ללא תשלום! את האפליקציה ניתן להוריד ללא תשלום למכשיר האייפון על-ידי שליחת הודעת טקסט בעלות של 0.5 שקלים עם המילה סוגת למספר 9969.

בנוסף, עומדת סוגת להשיק ערוץ אורז בשיתוף אתר וואלה! שיכלול גם הוא תוכן קולינרי עשיר, כתבות וידאו עם מיטב השפים בארץ וכן פעילויות מגוונות עם גולשים.

דיוויד פרנקלין, יו"ר ומנכ"ל סוגת, מוסר: "בכוונתנו להשקיע במהלך 2010 משאבים רבים בתחום האינטראקטיב. אנחנו מבינים שהלקוחות שלנו מחפשים וצורכים תוכן בתחום הקולינריה ומבלים זמן רב יותר מול המדיה הדיגיטלית ולכן בחרנו פלטפורמות שיאפשרו לנו לספק עולם תוכן עשיר".

תומר שדה, מנכ"ל סאצ'י אינטראקטיב, מוסר: "הזכייה בתקציב סוגת מצטרפת לשורה של תקציבים בהם זכינו בחודש האחרון וכחלק מתהליך צמיחה רחב היקף שאנחנו עוברים בתקופה האחרונה. מדובר על תקציב מאתגר עם פוטנציאל גדול ועל לקוח עם ראש פתוח ואומץ. אני בטוח שנוכל לעשות איתו דברים חדשניים גם בעתיד".אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה