פלאפון מציגה: תוכן "הכל כלול" – ב-59.90

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 27 דצמבר 2009 12:45

הודעה לתקשורת:

חברת פלאפון הודיעה היום (א') על השקת מהלך חדש וייחודי בענף הסלולר במסגרתו תציע את כל עולם התוכן והאפליקציות של פלאפון במודל של חבילת "הכל כלול", המאפשר גלישה ושימוש חופשי בכל התכנים והשירותים המוצעים בחבילות ב-59.90 שקל לחודש בלבד.

במסגרת חבילת "הכל כלול" יוכלו לקוחות פלאפון ליהנות מחבילה הכוללת מגוון עצום של תכנים ואפליקציות לשימוש חופשי וללא הגבלה, בהם: Super TV 60 ערוצי טלוויזיה בסטרימינג, MUSIX 300 אלף שירים להאזנה מהסלולר או מהמחשב, GPS נוויגיטור, שירות שיר בהמתנה, גיבוי ספר טלפונים, גלישה חופשית בפורטל פלאפון, חבילת גלישה בנפח GB1 ועוד. השירותים הינם בהתאם לתמיכת המכשיר.


אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון אמר היום "אנו מציעים מודל מהפכני המאפשר ללקוחותינו להתנסות מקרוב בכל השירותים והתכנים הטובים ביותר בענף הסלולר, ללא הגבלה, תוך חיסכון משמעותי של עשרות שקלים מדי חודש. הבטחנו ללקוחותינו 'עולם אחר', ואנו שמחים לעמוד בהבטחתנו, נמשיך להפתיע, ולהתאים ללקוחות את המוצרים בהתאם לצרכיהם. שיטת 'הכל כלול' אהובה מאוד על הצרכן הישראלי", הוסיף עופר, "הדבר מפשט עבורו את אופן הצריכה ומאפשר לו ליהנות מכל המגוון, ללא חשש מעלות".אין תגובות »

  1. פינגבאק by משתמש אנונימי (לא מזוהה) — 27 בדצמבר 2009 @ 14:03

    [...] [...]

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה