אינפוג'ין מציעה שירות חדשני למכשירי "גן פתוח" ובכללם לאייפון פורטל סלולרי צף

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 24 ינואר 2010 19:51


הודעה לתקשורת:

אינפוג'ין (InfoGin), חלוצה ומובילה עולמית באספקת פתרונות לגלישה באינטרנט הסלולרי עבור מפעילים סלולריים וגופי תוכן, הודיעה היום על השקת פתרון טכנולוגי חדשני שפיתחה – Content Overlay, המשרת מכשירי אייפון ואשר יהיה זמין בעתיד הקרוב במכשירים סלולרים חכמים נוספים.


עוד הודיעה החברה כי חתמה על הסכם עם סלקום, החברה הסלולרית הגדולה בישראל עם למעלה מ-3 מיליון מנויים, שהשיקה לפני מספר שבועות  את מכשירי האייפון 3Gs בישראל.

במסגרת ההסכם בין שתי החברות הוטמעה הפלטפורמה של אינפוג'ין ברשת סלקום, ולראשונה הפתרון החדש של אינפוג'ין מאפשר למנויי סלקום גישה ישירה, לפי בקשתם, לשירותים וכלים עשירים באמצעות הפורטל הסלולרי הצף של סלקום מכל עמוד אינטרנט.

הפתרון החדשני של אינפוג'ין, המוטמע ברשת ואינו דורש כל שינוי במכשיר, מאפשר למפעילים הסלולריים לחשוף את המשתמשים למגוון רחב של כלים, שירותים ותכנים המוצעים ע"י המפעיל, בגלישה רגילה וללא כל התערבות בחווית המשתמש (ללא באנרים, חלונות קופצים או כל שינוי אחר בדף הנצפה). השימוש בפורטל צף הופך מגוון שירותים וכלים לזמינים מיידית מכל עמוד אינטרנט (בדומה לסרגלי כלים בדפדפנים רגילים) וכן משפר את חווית המשתמש.

טכנולוגיית ה-Content Overlay של אינפוג'ין, הכוללת ממשק ייחודי לפרישת תוכן של המפעיל הסלולרי על גבי מכשירים חכמים, תאפשר למשתמשים להתחבר, לבקשתם, בכל שלב ושלב במהלך הגלישה הסלולרית באייפון לפורטל של המפעיל על ידי הפעלה אינטואיטיבית של סרגל כלים תוך ביצוע מחווה (GESTURE – החלקת האצבע משמאל לימיןתנועה שימושית באייפון) ושימוש בכל עקרונות ממשק המשתמש של האייפון.

הפעולות יאפשרו למשתמשים להגיע בקלות ובמהירות לאזורים שונים בפורטל סלקום, כגון: שירות, מה חדש, תקנון לקוחות, מידע מבוסס מיקום (סלקום מכ"מ), הגדרות אישיות, סרטי וידיאו לצפייה, תיבת חיפוש ועוד.

עדי כהן, סמנכ"ל השיווק בסלקום: "אנו בסלקום שוקדים כל העת אחר חיפוש פתרונות תקשורת שיכולים לתת ערך מוסף ללקוחתינו, הטכנולוגיה של אינפוג'ין מאפשרת לנו להעניק לגולשים במכשירים החכמים ליהנות מקישור ישיר בין עולם הגלישה הסלולרי לעולם האפליקציות, ללא הפרדה בין העולמות. בנוסף, הגולשים יכולים לבצע הורדות של אפליקציות והזמנת שירותים באמצעות הפורטל של סלקום, מבלי לצאת מאזור הגלישה ולהמשיך ליהנות מתכנים הייחודיים של החברה ללקוחותיה ומשירותים כמו self care הנותנים ערך מוסף ללקוחות".

"במהלך השנים האחרונות מספר הגולשים באינטרנט באמצעות מכשירים חכמים הולך וגדל". אמר ערן ויילר, מנכ"ל ומייסד אינפוג'ין. "הפורטל הצף למכשירים חכמים מהווה פריצת דרך נוספת בחדשנות הטכנולוגית של אינפוג'ין. פתרונות אלו מבטיחים שהמפעילים הסלולריים יוכלו לשמור על נאמנות לקוחותיהם, תוך מיקסום חווית המשתמש".


אודות אינפוג'ין:


אינפוג'ין הינה חלוצה ומובילה עולמית באספקת פתרונות לגלישה באינטרנט הסלולרי עבור מפעילים סלולריים וגופי תוכן. עם למעלה מ- 9 שנות מחקר ופיתוח, החברה מתמחה בטכנולוגיה להעברת כל תוכן אינטרנטי לכל מכשיר סלולרי תוך מקסום חווית המשתמש. אינפוג'ין מהווה חלק מרכזי בתכנון, עיצוב ויישום חזון הגלישה באינטרנט הסלולרי ומתן מגוון רחב של שירותי תוכן, בקרב מפעילים סלולריים מהשורה הראשונה, ספקי תוכן וענקיות אינטרנט בכל העולם.

לאור העלייה המשמעותית בצריכת נתונים בסלולר, מפעילים וספקי תוכן ניצבים בפני אתגרים רבים, בניהם שליטה בהוצאות התפעוליות, שימור לקוחות ומתן שירותי ערך מוסף ופרסום. הטכנולוגיה החדשנית של אינפוג'ין מתגברת על האתגרים ע"י מגוון פתרונות טכנולוגיים- החל מהמרה והתאמה של תכנים ופונקציונאליות אינטרנטיים; ממשק ייחודי מבוסס דפדפן לפריסת תוכן הכולל מספר רב של אפשרויות; שירותי פרסונליזציה, אופטימיזציה והאצת תעבורת נתונים; וכלה בכלים לעריכה ופיתוח תוכן אינטרנטי חדש לסלולר, תוך שליטה מלאה באיכות הצגת המידע ע"ג כל מכשיר סלולרי.

הטכנולוגיה של אינפוג'ין מאפשרת חיבור בין עולם האינטרנט לעולם הסלולר ומייצרת סביבה נוחה ויעילה למפעילים הסלולריים ולגופי התוכן על מנת לשמר לקוחות, להגדיל הכנסות ולהוריד עלויות תפעול בכל הכרוך בגלישה בסלולר, תוך יצירת חוויית משתמש אולטימטיבית.

משנת 2002 אינפוג'ין ביצעה למעלה מ 40 התקנות מסחריות של הפלטפורמה שלה אצל מפעילים סלולריים מהשורה הראשונה, ספקי תוכן וענקיות אינטרנט בכל העולם. בנוסף, לאינפוג'ין הסכמי שיתוף פעולה עם ספקי תשתיות ואינטגרטורים מובילים.  לקוחות אינפוג'ין מדווחים על עלייה משמעותית בתעבורת המידע מהאינטרנט הסלולרי לצד עליה משמעותית בצריכת שירותי המידע הקיימים.

אינפוג'ין הוקמה באפריל 2000 ומשרדיה הראשיים ממוקמים בכפר סבא.

למידע נוסף ניתן לבקר בכתובת: www.infogin.comאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה