אפליקציית אייפון חדשה: דתילי

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 28 מרץ 2010 11:32

הודעה לתקשורת:

אתר התוכן והחדשות דתילי, משיק היום את אפליקציית החדשות הראשונה בעברית לציבור הדתי בישראל בחנות  ITUNES של אפל. מהיום יוכלו לקוחות בעלי אייפון  בישראל להוריד חינם את אפליקציית החדשות של דתילי ללא תשלום, וליהנות מעדכונים שוטפים מעולם החדשות לציבור  הדתי לאומי.

על אפיון וניהול הפיתוח של האפליקציה אמונה חברת Mobile1, המתמחה בתוכן סלולרי ובמתן פתרונות טכנולוגים לכל הפלטפורמות הסלולריות לרבות בתחום האפליקציות למכשירים חכמים.

אפליקציית דתילי מתעדכנת באופן שוטף ומציגה את בכל רגע נתון את כותרות החדשות המרכזיות לציבור הדתי .בין השאר ניתן למצוא באפליקציה  חדשות ,מאמרים, דעות, לוחות ואירועים בנושאים שונים – פוליטי, חינוך, דתילי נשי, שאלות ותשובות, ברנז'ה ועוד .

גלית גלפרין, מנהלת פעילות האפליקציות של Mobile1, מוסרת: "אני שמחה להשיק את אפליקציית דתילי לבעלי האייפונים בישראל ולאפשר גם לציבור הדתי להינות מאפליקציות ייעודית ורלוונטית לו. אנו נמצאים בתהליך של אפיון ופיתוח של אפליקציות נוספות לכלל חנויות האפליקציות עבור לקוחותינו במטרה לאפשר ללקוחות הקצה את חוויית המשתמש הטובה ביותר".

עמיעד טאוב, העורך הראשי של דתילי, מוסר: "רשת דתילי גאה לחדש שוב במערך התכנים והשירותים לגולשים. אפליקציית האייפון  שפותחה לדתילי מעידה הן על התקדמותו של הציבור הדתי לאומי וגישתו לטכנולוגיה והן על ייחודו של אתר דתילי כמי שנותן מענה מלא לציבור הסרוג".אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה