יורוקום Nokia בשיתוף ג'יימס ריצ'רדסון בפעילות קד"מ לפסח

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 28 מרץ 2010 13:41

הודעה לתקשורת:

יורוקום נציגת Nokia בישראל תקיים פעילות קד"מ בשיתוף עם ג'יימס ריצ'רדסון, בתקופת חג הפסח, במסגרתה יזכו משתמשי Nokia המבקרים בחנות הדיוטי פרי, לקבל במתנה בזמן אמת, את מפת יעד החופשה שלהם ישירות לטלפון שלהם, כדי שהמפה תהיה להם זמינה תמיד ובכל מקום.

את המפות הדיגיטליות יורידו נציגי Nokia לכל בעלי המכשירים של החברה, ישירות לטלפון הסלולארי מה Ovi Store- אתר התוכן של Nokia.

שירות המפות של Nokia ב- Ovi כולל מפות מפורטות של למעלה מ 180 מדינות ברחבי העולם שעד לאחרונה נמכרו בתשלום ועתה הן זמינות חינם לכל משתמש NOKIA ללא כל עלות. בנוסף למפות השירות מציע הוראות נהיגה, הוראות הליכה, הנחיה קולית (כולל התראות על מהירות מופרזת לפני מכמונות מהירות), מידע על פקקי תנועה ב 10 מדינות ומסלולים להולכי רגל בלבד (כלומר פארקים) בכ 100 ערים ברחבי העולם. כמו כן, ניתן לשמור את המפות וההנחיות על המכשיר ולקבל את השירות במצב לא מכוון, על מנת לחסוך בסוללה ובחיוב על השימוש באינטרנט.

החל מהחודש (מרץ), כל מכשירי Nokia בעלי GPS יגיעו עם התוכנה בילט אין, כולל תוספות כמו מדריכי מישלין ו Lonely Planet, שירות מזג אוויר ומדריכי אירועים וסרטים.

לקוחות המחזיקים בידם מכשיר NOKIA מדגם: 97N, 5800, 5230,  E72 , E52 ו  ,6730 יוכלו גם ליהנות ללא תשלום משירותי ניווט קולי בשהותם בחו"ל.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה