פתרון תעבורת נתונים של קומברס במהירות 40 ג'יגהביט לשנייה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום חמישי 29 אפריל 2010 0:16

הודעה לתקשורת:

קומברס, הספקית המובילה בעולם של תוכנה ומערכות לבילינג ולשירותי תקשורת ומולטימדיה עשירים, הכריזה היום על השקת מערך קיבולת סופר-גבוה לפלטפורמת Mobile Internet HUB שלה, על-מנת לנהל את תעבורת המידע בסלולר, הגואה בקצב מהיר, מבלי להזדקק מיידית לתשתית נוספת.

פתרון Mobile Internet HUB של קומברס מציע עתה קצב תעבורה של 40 ג'יגהביט (gigabit) לשנייה, שיאפשר תעבורה של עשרות אלפי יחידות מידע בשנייה או מאות אלפי ערוצי מידע מקבילים – וכל זאת באמצעות ארון שרתים אחד וללא כל צורך בהוספת חומרה.

יכולת זאת נובעת מליבת עיבוד ממוטבת, הנשלטת על-ידי מערכת ניהול שירותים (Service Policy Manager) בזמן אמת, מדויקת ויעילה, המחוזקת על-ידי מערך (DPI (Deep Packet Inspection משולב. העיצוב המודולרי של הטכנולוגיה מבוססת הלהבים של פתרון Mobile Internet HUB מסייע לצמצם בחיווט ובצריכת חשמל. המשתמשים נהנים משירות זמין באיכות גבוהה, והמפעילים מרוויחים משימושיות גבוהה באופן משמעותי ומרווחיות מוגברת.

גבי מצליח, נשיא חטיבת המוצרים בקומברס: "שירותים כמו וידאו סטרימינג ושיתוף קבצים מגבירים את צריכת המידע, ומפעילים עומדים בפני האתגר לספק דרישה לתעבורה, שהיא ממש מרקיעת שחקים. באמצעות שימוש נכון במשאבים קיימים, מערך הקיבולת הסופר-גבוה של קומברס מאפשר למפעילים לדחות שדרוגים יקרים ולצמצם בעלויות התפעול, בעוד הם מספקים שירותים מעולים בפס רחב סלולרי – לעוד שנים רבות".

כריס זאניאווסקי, אנליסט בכיר בחברת המחקר Informa Telecoms & Media: "הצמיחה בתעבורת המידע ברשתות סלולריות מותחת את גבולות הקיבולת בשווקים רבים בעולם, ומגמה זו צפויה להימשך. כבר היום, תעבורת המידע הסלולרי צומחת בקצב של כ-50% מדי שנה, ותמשיך בקצב זה בשנים הקרובות. אנו צופים שעד 2014, סך התעבורה ברשתות סלולאריות תגיע ל-18 אקסבייט (exabyte)".

פתרון Mobile Internet HUB, העומד בכל דרישות הבנייה של NEBS (Network Equipment Building System) הוא מרכיב ב-Comverse HUB Value Added Services – חבילת שירותי הערך המוסף של קומברס שכוללים: קול, מסג'ינג, אינטרנט נייד ופרסום נייד. Comverse HUB הוא מערך סינרגטי המאפשר למפעילים לשפר את ביצועיהם העסקיים ולבסס מעמדם בשוק.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה