מק'אפי רוכשת את חברת Trust Digital להעמקת אחיזתה בשוק אבטחת הניידים

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 26 מאי 2010 10:51

הודעה לתקשורת:

ענקית אבטחת המידע- חברת מק'אפי (NYSE: MFE) מודיעה על הסכם לרכישת חברת Trust Digital, הנמצאת בבעלות פרטית. חברת Trust Digital הינה ספקית טכנולוגיות מובילה לארגונים, בתחום ניהול ואבטחת ניידים ומציעה פלטפורמת שירותי רשת לניהול ואבטחת טלפונים חכמים והתקני לוח ניידים, מיצרנים שונים.

בעקבות הרכישה, מצפה מק'אפי שהאחיזה החזקה של Trust Digital בשוק אבטחת הניידים, תוביל להרחבת שוק נקודות הקצה של החברה, בטווח רחב של מערכות הפעלה ניידות, כולל:iPhone OS, Android, Web OS Windows Mobile  ו- Symbian. כיום כ- 180 מיליון מכשירים ניידים בעולם מאובטחים באמצעות.McAfee mobile security

בסיום השלמת הרכישה, מצפה מק'אפי להשתלב בפתרונות ניהול הניידות של Trust Digital, בשילוב יכולות הגנת נקודות הקצה של מק'אפי ובכך לספק את הפתרון המקיף ביותר לתעשייה, בתחום אבטחת המכשירים הניידים. הלקוחות ייהנו מיכולות ניהול ודיווח מרכזי, המוטמעות בפתרון McAfee ePolicy Orchestrator (ePO).

עם שגשוג מכשירי הסמארטפון בארגונים, בשילוב העלייה בדרישה לגישה בזמן אמת, למידע המועבר במכשירים אלו, היכולת לנהל ולתמוך במדיניות אבטחה המאפשרת פרודוקטיביות, ממוקמת בסדר עדיפויות גבוה בקרב מנהלי מערכות מידע. האימוץ המהיר של טלפונים חכמים, שינה את אופן העבודה של משתמשים בתעשיות כמו בריאות, שירותים פיננסיים ועוד. גישה מיידית ומאובטחת למידע קריטי ביישומים ניידים, מהווה מרכיב חשוב לתהליכי עבודה יעילים. ארגונים מעוניינים להעלות את הרווחים ואת רמת הפרודוקטיביות, באמצעות העצמת העובדים, מבלי להתפשר על רמת האבטחה.

בהתבסס על ההובלה הגלובלית בשוק אבטחת הניידים, תסייע Trust Digital למק'אפי להעמיק את אחיזתה כמובילה בשוק אבטחת הטלפונים החכמים, על ידי הרחבת פתרונות ePO, הגנת נתונים ופתרונות נוספים, באמצעות המדיניות וניהול התאימות של Trust Digital. האינטגרציה של מדיניות ,Trust Digital עם מערכת ה-  ePO של מק'אפי תאפשר הגנה אופטימלית לנקודות הקצה, עבור הלקוחות.

הרכישה צפויה להיסגר ב- 30.6.2010.



אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה