פלאפון תשדר את כל משחקי מונדיאל 2010 ללא תשלום

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 26 מאי 2010 11:09

הודעה לתקשורת:

חברת פלאפון הודיעה היום, כי תשדר ללא תשלום את כל  64 משחקי מונדיאל 2010 שיחל בחודש יוני. השידורים ישודרו בשידורים ישירים הן ב-LIVE והן ב-VOD בפורטל הסלולרי של החברה. ההטבה תינתן בין התאריכים 8 ביוני עד 12 ביולי. מנויי שירות המולטימדיה המתקדם של פלאפון -SUPER TV  יוכלו לצפות, בנוסף למגוון הערוצים שמאפשר השירות, גם בשידורים ישירים של כל משחקי המונדיאל ובקטעי VOD מאירוע הספורט של השנה – ללא תשלום.

שידורי מונדיאל 2010 בפלאפון הינם חלק משיתוף פעולה של החברה עם ערוץ הספורט, אשר ישדר בערוץ "ספורט 5" את משחקי המונדיאל בשידור ישיר, לצד תקצירי המשחקים וקטעי VOD.

גיא באומן, סמנכ"ל התוכן והמוצרים בפלאפון אמר היום "הטלוויזיה בסלולר הפכה כבר מזמן לתופעה רחבה הפונה לקהלים מגוונים, והמונדיאל עצמו מהווה חגיגה חוצת-קהלים. החיבור בין השניים ייצור את שיחת היום ביוני הקרוב. מאחר והמשחקים יתקיימו בשעות המפוזרות על פני היום, וניתן יהיה לצפות בהם באיכות הגבוהה ביותר בסלולר, לקוחות פלאפון יוכלו ליהנות מהחוויה היכן שיהיו;  בקפה עם החברים, בארוחת הצהרים, בעבודה, בתור לקולנוע ועוד".

לדברי באומן: "אנו רוצים לעטוף את הלקוחות בחוויית מונדיאל שתמיד איתם, חוויה של זמינות ונגישות לתכנים באיכות הגבוהה ביותר, ובאמצעות  הממשק הנוח ביותר. הסלולר פותח בפנינו עולם של חוויית  צפייה שלא היה כמותו לפני-כן,  ומאפשר לא רק לצפות  LIVE  במשחקי המונדיאל בכל מקום ובכל שעה, אלא גם להשוות, לנתח ולהתווכח  עם החבר'ה על תוצאות, כמו שאוהדי מונדיאל  רבים  אוהבים לעשות".

במסגרת שידורי המונדיאל בפלאפון, החברה השיקה "ערוץ מונדיאל" ייעודי, אשר ישדר את 64 המשחקים בשידור ישיר, שבו כאמור יוכלו הלקוחות לצפות ללא תשלום. בנוסף, פלאפון הקימה בפורטל החברה מיני-סייט תחת הכותרת "עולם המונדיאל" אשר ניתן יהיה לצפות באמצעותו ללא תשלום במאות קטעי VOD ובהם תקצירי משחקים ממונדיאל 2010, גולים שנזכור גם במונדיאל הבא, כתבות בוידאו וקטעי וידיאו נבחרים ממשחקי מונדיאל שהתקיימו בשנים קודמות.

לקוחות שאין ברשותם חבילת גלישה בפורטל, יחויבו בגין DATA עד להגעה לתכני המונדיאל המשודרים. לקוחות שברשותם חבילת גלישה בפורטל לא יחויבו בתשלום נוסף כלשהו מעבר למחיר החבילה הרגיל, בגין תכני המונדיאל המשודרים.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה