תוכן תיירותי חדש באפליקציית המפות של נוקיה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 31 מאי 2010 16:45

הודעה לתקשורת:

לקראת חופשת הקיץ, אפליקציית הניווט החינמית המעודכנת של Nokia- Ovi Maps, מאפשרת לתיירים למצוא את המקומות והאתרים המעניינים ביותר באזור בו הם נופשים ומטיילים, בקלות ובפשטות.

האפליקציה המעודכנת כוללת כעת את Qype- הפורטל הגדול ביותר באירופה לסקירות של חברי הקהילה, המסייע לאנשים לאתר מקומות חדשים בכל מקום בו יבקרו. המידע ההתחלתי המוצע נוגע ליותר מ- 20,000 ערים. קהילת Qype מעשירה את אפליקציית Ovi Maps במאות אלפי ביקורות והמלצות מתושבי המקום ומתיירים לגבי המקומות הפופולרים והמעניינים ביותר באירופה בימים אלה, דוגמת בתי קפה, חנויות, ספא ומלונות, וכן מעניקה גישה למידע פנימי לפני ההגעה. בנוסף,בכל 40 שניות מתווסף ל- Qype פוסט חדש.

אפליקציית Ovi Maps מעניקה גישה ליותר מ- 25 מיליון נקודות עניין ברחבי העולם. הטיולים יכולים להיות מותאמים ומתוכננים עד לפרט האחרון, כשהמידע כולל מפות של NAVTEQ ומדריכי ערים של הלונלי פלאנט, WCities ו- Michelin. הסכמים עם חברות רישום  מובילות, לדוגמה telegate בגרמניה, Turkey Yellow Pages ו- Yell Publicidad-Páginas amarillas בספרד, מקלים על מציאת בית המרקחת, הכספומט, החנות או השירות הקרוב ביותר. שירותי הזמנת חדר במלון, לדוגמה HRS ו- Expedia מקלים על מציאת מקום לינה.

עבור מטיילים, שמתכננים טיול ברכב, חברת Nokia כוללת ערכות רכב הכוללות את הסמארטפונים שלה ללא עלות נוספת, דבר המקל על מציאת מקומות חדשים ועל ניווט, ומאפשר נהיגה בטוחה וקלה. ניתן לתכנן מסלולים עוד בבית, במחשב שולחני או נייד, ופשוט להעלות אותם למכשיר ה- Nokia אותו לוקחים לטיול בחוץ לארץ- כך ניתן לחסוך זמן יקר בתכנון מסלולים בדרך, והמשתמשים יכולים להשתמש במפות במצב לא מקוון, ולהפחית את עלויות זמן האוויר כאשר הם מטיילים במדינות זרות.

ניתן להוריד את הגרסה המעודכנת של אפליקציית Ovi Maps (3.04) בחינם בכתובת: www.nokia.com/maps.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה