חברת האוטובוסים "דן" בחרה פעם נוספת ברשת החדשה של פלאפון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 27 יוני 2010 10:01

הודעה לתקשורת:

חברת פלאפון הודיעה היום, כי האריכה את הסכם שירותי התקשורת הסלולרית עם חברת האוטובוסים "דן". במסגרת ההסכם החדש יסופקו לכ-15 אלף עובדי וגמלאי "דן", עובדי החברות הבנות- "אוויס", "יונייטד טורס" ו"מטרו-דן" ובני משפחותיהם –  מכשירים מתקדמים של פלאפון. היקף העסקה הכולל מוערך בכ- 55 מיליון שקל.

במסגרת ההסכם החדש, תספק פלאפון לעובדי "דן" ולהנהלת החברה גם מגוון פתרונות המבוססים על יכולות הרשת החדשה High Speed GSM+ וכן מגוון דגמי מכשירים- בהם אייפון ובלאקברי- המתאימים לצרכיה העסקיים של החברה. את המכשירים יוכלו לרכוש עובדי וגמלאי "דן" בהפנינג מכירות ושדרוגים שנערך בימים אלה בקאנטרי "גורן גולדשטיין" בתל אביב עד 1 ביולי, ובמסגרתו יוכלו העובדים גם לשדרג את מכשיריהם הישנים ולרכוש מחשבים נייידים ונטסטיקים מרשתHigh Speed GSM+.

דניאל ספיר, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות העסקיים בפלאפון: "אנו שמחים לעמוד לרשות חברת 'דן', שבחרה בנו שוב, לאחר שנתיים של פעילות משותפת. הודות להסכם שנחתם עמה לאחרונה, חברת "דן" תמשיך ליהנות משירותים המתקדמים של פלאפון, כמו חברות נוספות בתחום התעשייה והמגזר הציבורי במשק. פלאפון מציעה כיום, באמצעות רשתHigh Speed GSM+  את קצב העברת הנתונים המהיר ביותר בישראל ואת ציוד הקצה המתקדם ביותר, לצד פתרונות עסקיים מיטביים המותאמים למקבלי השירות. לכן, לא מפתיע אותנו שיותר חברות גדולות במשק בוחרות לעבוד עמנו".

יו"ר דירקטוריון דן, מיכאל נגר: "ראינו כי טוב, והחלטנו להמשיך עם הקיים. למשפחת דן מגיע הטוב ביותר ולכן אנו ממשיכים בחברת פלאפון".

מנכ"ל דן, שמואל רפאלי: "התקשורת בארגון היא הדבר המקדם ביותר. 15 אלף עובדים אמרו ואומרים כן לחברת פלאפון – ואנו איתם". פלאפון היא החברה המובילה במגזר העסקי. בין לקוחותיה: כל משרדי הממשלה, רפא"ל, שלוש קופות החולים, "אגד", חברת הביטוח "הראל", "מגדל" ועוד.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה