מכשירי MirsTalk יימכרו ברשת "מנטה"

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 30 יוני 2010 9:57

הודעה לתקשורת:

לקוחות מירס יוכלו מעתה לרכוש מכשירי MirsTalk (מכשירי פרי פייד), באמצעות משווק מורשה של מירס, ב-163 חנויות "מנטה"- רשת חנויות הנוחות של דלק הפרוסות בכל רחבי הארץ.

מכשירי הפרי פייד יוטענו ב-50 שקל לשימוש מיידי, והטענה נוספת של 25 שקל לחודש בשני החודשים העוקבים. הטענות נוספות ניתן יהיה לבצע גם בסניפי מנטה.

חברת מירס היא החברה הזולה ביותר מבין חברות הסלולר בתוכניות הפרי פייד, שכן עלות דקת שיחה רגילה או ווקי טוקי אישי בתוכניות הפרי פייד של מירס עומדת על 0.72 שקל בלבד.
הדגם שיימכר בסניפי מנטה יהיה מכשיר מדגם 830i בעלות 299 ₪.

מכשירי הפריפייד בעולם הולכים ותופסים היום יותר ויותר נתח שוק, כאשר באירופה מכשירי הפרי פייד מהווים כ-53% מבסיס המנויים של חברות הסלולר. בארה"ב למעלה מ-50% מהמכירות מתבצעות בשוק הפריפייד.

גם בישראל המגמה הולכת ומשתנה- יותר ויותר מגזרים פונים לפתרון הפרי פייד. ממחקרים שערכה מירס לאחרונה עולה כי עובדים זרים ודתיים הם המגזרים העיקריים שבוחרים במכשיר הפרי פייד מכמה סיבות: חסכון בכסף; האפשרות לשלוט בהוצאות; עלות זמן אוויר זולה; וחשיבות זניחה ליכולות טכנולוגיות.

לדברי צביקה קופר, מנהל האגף המסחרי במירס: "מכירת מכשירי MirsTalk בחנויות הנוחות של מנטה, מהווה מענה לביקוש הגובר של הלקוחות בכל הקשור לנגישות בפריסה ארצית, זמינות ומיידיות. אין ספק שחנויות הנוחות של מנטה, עונים לקריטריונים הללו ובכך אנו הופכים את ההתקשרות עם החברה הסלולרית לפשוטה ובלתי אמצעית עבור הלקוח".

לדברי יובל נאון, מנהל רשת "מנטה": הוספת מכשירי MirsTalk למגוון מוצרי התקשורת הנמכרים בחנויות מהווה המשך ישיר לאסטרטגיה שלנו- הקשבה לצרכי הלקוחות ואיתור המוצרים והפריטים שאנשים זקוקים להם על הדרך. במקרה זה אנו שמחים לספק להעשיר עבור לקוחותינו את מגוון השירותים המתקדמים והייחודים שאנו מציעים על הדרך".

"מנטה" – רשת חנויות הנוחות של חברת "דלק", מונה כיום 163 חנויות בפריסה ארצית. חנויות הדרכים לעצירה ולהתרעננות ממוקמות במתחמים הקמעונאים של תחנות "דלק" ובתחנות הרכבת. רב החנויות פתוחות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, ומספקות מגוון שירותים, ביניהם: משיכת מזומנים, תשלום חשבונות, הטענת טלפונים סלולאריים, אינטרנט אלחוטי, תרופות ללא מרשם ועוד. בין המוצרים המבוקשים בחנויות הנוחות ניתן למנות את הכריכים ודברי המאפה, חטיפים וגלידות, מוצרים משלימים לקנייה הביתה, כגון מוצרי חלב ומוצרי היגיינה, עיתונים ומגזינים. בנוסף, ניתן למצוא במנטה ציוד לקמפינג ולטיולים, ספרים ודיסקים, מתנות וצעצועים לילדים.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה