מעכשיו זה Cal: חשבון כרטיס האשראי שלך בסלולר

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 29 יוני 2010 13:08

הודעה לתקשורת:

חברת Cal היא הראשונה מבין חברות האשראי המשיקה את אתר Cal-Onilne (אתר המפרט את מצב החשבון של הלקוח)  בפורמט סלולרי, תחת הקונספט  "LIVE בסלולר".

הגלישה הסלולרית באתר Cal-Onilne מאפשרת ללקוחות החברה לעקוב באמצעות הטלפון הנייד מכל מקום, ובכל זמן, אחר העסקות שביצעו, החיובים הקודמים והעתידיים, מסגרת האשראי העומדת לרשותם, ביצוע פירעון במסלול Active ועוד. החשיפה הפשוטה והמיידית לשירותים אלה, במסגרת הקו האסטרטגי "Cal לחיות נכון", מגבירה את הבקרה והשליטה של הלקוח על הוצאותיו ומאפשרת לו ניהול נכון יותר של התקציב.

רונן גלפרין, סמנכ"ל השיווק של Cal: "חברת Cal ממשיכה להוביל ולחדש, גם בתחום הסלולר, ומספקת היום תשתית טכנולוגית, המעניקה חווית שימוש איכותית, במקסימום מכשירי טלפון ניידים. אתר Cal-Onilne, שהושק תחת הקונספט 'LIVE בסלולר', הינו שירות ראשון שניתן על גבי פלטפורמת הסלולר שאנו מציעים, ואנו מתעתדים להמשיך ולהרחיב ערוץ זה למתן מידע ושירותים נוספים ללקוחות החברה".

הטכנולוגיה תומכת באלפי סוגים של מכשירי טלפון ניידים דור 2 ומעלה, והעיצוב מאפשר ללקוח גישה נוחה ומהירה לפרטי החשבון שלו ב- Cal וביצוע כל הפעולות המשויכות לכרטיס. הטכנולוגיה החדשנית שפותחה והוטמעה ע"י One1mobile מאובטחת באופן מלא, ובנוסף, מעמידה לשירות הלקוח תמיכה מקוונת בביצוע הפעולות.

לדברי ארז גולדשטיין, מנהל חטיבת התוכנה בחברת One1: "באמצעות פרויקט זה, Cal הינה פורצת דרך בישראל, ובאפשרותה להעניק יכולת של גלישה סלולרית מאלפי סוגי מכשירים הקיימים בשוק, ולא רק לבעלי טלפון מסוג iPhone או טלפון חכם אחר. צוות One1Mobile עם צוות הפרויקט ב- Cal הצליח להתמודד בצורה מצוינת עם טכנולוגיה חדשנית ולוחות זמנים קצרים. בכוונתנו להמשיך להוביל את תחום ה- Mobile בישראל ולהרחיב את יכולותינו לאור הביקושים בשוק".

הגישה לשירות באמצעות משלוח SMS למספר 3334 או באמצעות גלישה מהנייד לאתר

m.cal-online.co.ilאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה