רשת פלאפון מתגייסת למען ביה"ח סורוקה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 28 יולי 2010 20:15

הודעה לעיתונות:

חברת פלאפון תרמה למרכז הרפואי סורוקה סכום של 100 אלף שקלים לשיפוץ יחידת ה-E.E.G לילדים ולרכישת משחקייה שתנעים את זמנם של ילדים הממתינים במרפאות החוץ של בית החולים.

התרומה התבצעה בתיווכם של גדי כהן, סמנכ"ל חטיבת תשתיות ולוגיסטיקה בכללית, דוד לוגסי, מנהל מחלקת תכנון ובקרה בכללית ודדי זריהן, אחראי תקשורת בכללית.

יחידת ה-E.E.G במרכז הרפואי סורוקה פועלת במסגרת המרפאה לנוירולוגיית ילדים בניהולו של ד"ר זמיר שורר. היחידה נותנת שירות למחלקות בית החולים ולמרפאות הכללית באזור הנגב ומתבצעות בה כ-1,200 בדיקות E.E.G בשנה.

בדיקות E.E.G מבוצעות במטרה לבחון את הפעילות החשמלית של המוח ומיועדות בעיקר לאבחון של מחלת האפילפסיה ולעיתים לזיהוי ולאיתור מיקומן של מחלות מבניות במוח כגון גידולים. במהלך הבדיקה מוצמדות לגולגולת אלקטרודות המזהות אותות חשמליים באזורים השונים של המוח.

נציגי חברת פלאפון – ירון ברגר, מנהל תיק לקוחות אסטרטגיים וישראל אייבי, ראש אגף לקוחות אסטרטגיים, ביקרו השבוע בסורוקה ונפגשו עם הנהלת בית החולים בראשותו של ד"ר מיקי שרף ועם ד"ר שורר שהציג בפניהם את היחידה המחודשת.

מיכאל מישורי דרעי, משנה למנהל המרכז הרפואי סורוקה: "לפני מספר חודשים התבשרתי על הרצון של חברת פלאפון לתרום לסורוקה כחלק ממגוון פעולותיה למען הקהילה. אנו מודים מקרב לב לחברת פלאפון על תרומתה החשובה שמאפשרת לנו לשפר את השירות הניתן לילדים המטופלים בסורוקה".

ישראל אייבי, מנהל אגף לקוחות אסטרטגיים בפלאפון מסר כי "כחברה המשרתת קרוב ל-3 מיליון לקוחות, פלאפון גאה להיות חלק מהקהילה ולסייע ככל האפשר לשיפור איכות החיים של החולים בכלל וילדים בפרט בבית החולים סורוקה".אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה