ספר מתכונים רחב היקף באייפון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שישי 29 אוקטובר 2010 16:46

הודעה לתקשורת

לראשונה בישראל: ספר מתכונים רחב היקף באיי-פון מבית על השולחן. האפליקציה מציעה כ-5000 מתכונים מהירים ופשוטים להכנה וצילומים, בהפקת מגזין "על השולחן". האפליקציה פותחה בידי "על השולחן" וחברת זמינגו, והיא האפליקציה הלא מסחרית הראשונה הניתנת להורדה חינם במכשירי האיי-פון.

האפליקציה מופיעה על מסך האיי-פון בצורת כפתור של תנור. המשתמש יכול לסובב או לשקשק את הכפתור, ולחפש מתכונים על-פי קטגוריות, או באופן אקראי. המשתמש יכול להרכיב ספר מתכונים פרטי תוך בחירת המתכונים המועדפים עליו, לשלוח מתכונים לחבר, להגיב על מתכונים ועוד.

המתכונים מציגים את המיטב של "על השולחן", ההוצאה לאור המובילה בישראל בעולם הקולינריה. המתכונים מציעים מגוון רחב של כל מה שישראלים אוהבים לאכול: בשר, דגים, פסטות, מתכונים צמחוניים מנצחים, מתוקים ועוד.דגש מיוחד מושם על מתכונים המתאימים לקהל משתמשי איי-פון: מתכונים מהירים להכנה, פשוטים, העושים שימוש בחומרי גלם בסיסיים, ללא חומרים מתועשים.

לדברי ז'אנה גור, העורכת הראשית של "על השולחן", השקת האפליקציה היא צעד מתבקש לאור השינויים הטכנולוגיים, והמדיות החדשות אותן צורך קהל היעד. "מדובר באפליקציה לשימוש יומיומי, פרקטית מאד, ולכן אנו צופים עשרות אלפי משתמשים. ספר מתכונים פרטי שיושב בכיס הפרטי, יניע אנשים לבשל אוכל טעים, בריא, ולהפחית במזון מעובד".אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה