אלעד מערכות משיקה גרסא לניהול מסמכים דרך המובייל

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 28 נובמבר 2010 11:10

הודעה לתקשורת:

אלעד מערכות משיקה בימים אלה את גרסת ה-  ShareDocs Mobile למערכות ההפעלה Windows mobile ואייפון. גרסת האייפון תיקרא גם iShareDocs   ותפעל על Iphone  ו- iPad.

גרסת החלונות תעבוד על סמארטפונים מבוססי Windows Mobile 6.5 , Windows Mobile 7.0  ותהיה דומה מאוד לגרסא הארגונית של ShareDocs . ShareDocs Mobile תאפשר למשתמשים ארגוניים במערכת ניהול המסמכים של ShareDocs גישה מאובטחת לצפייה במסמכי הארגון גם כשהם בתנועה. המערכת מסתמכת על פלטפורמת ShareDocs Cloud  אשר הושקה לאחרונה.

לדברי  עמיר גיל, מנהל חטיבת ניהול ידע באלעד מערכות: "בחודשים האחרונים, לקוחותינו החלו להתעניין בגרסת ניהול מסמכים לאייפון, ולכן החלטנו להאיץ את הפיתוח ולהקדים את השקת המוצר. השימוש בשרדוקס בתוך הארגון מאפשר שיתופיות, התייעלות וניהול ידע מתקדם שחייבים לפרוץ גם מחוץ למשרדים וה-LAN/WAN. המשתמשים של היום רוצים להיות נגישים למידע ולמסמכים בכל מקום ובכל עת".

לדברי אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ומכירות באלעד מערכות: "אלעד מערכות, כחברה הנמצאת בחזית הטכנולוגיה, רואה את תחום המובייל כתחום חשוב ומוביל בחברה אשר יהווה ערוץ נוסף לטובת לקוחותינו.  יישום זה יאפשר ללקוחותינו נגישות גבוהה למידע וזאת בנוסף לערכים הרבים של ShareDocs בתחומי שיתוף המידע הארגוני, הקישוריות ל- Office והידידותיות למשתמש".אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה