המשביר לצרכן ופלאפון חתמו על הסכם לשיווק שירותי תקשורת סלולריים

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 28 דצמבר 2010 11:27

הודעה לתקשורת

חברת מועדון 365 מקבוצת המשביר לצרכן וחברת פלאפון חתמו על הסכם פעילות משותפת  לשיווק שירותי תקשורת סלולריים. השירותים, שיסופקו במתכונת הדומה למודל ה-MVNR (מועדון ריטייל סלולרי וירטואלי), יחלו לפעול לקראת המחצית השנייה של שנת 2011. שירותי התקשורת ישווקו תחת מותג עצמאי ויכללו מכירת מכשירים, דקות זמן אויר, סמסים, שירותי תוכן ועוד, באמצעות הפלטפורמה הקמעונאית הנרחבת של קבוצת המשביר לצרכן, שכוללת כמיליון מחזיקי כרטיס מועדון 365, למעלה מ- 140 נקודות מכירה, בהן רשת בתי כלבו המשביר לצרכן, רשת הדראגסטורים ניו פארם ורשת אופיס דיפו ישראל. את טלקום 365 ליווה בעסקה עו"ד אבי לוי ממשרד עו"ד דורון טיקוצקי עמיר. את פלאפון ליוו בעסקה עו"ד יעקב דבי, סמנכ"ל החטיבה המשפטית ועו"ד אבינייש טסמה מפלאפון.

רמי שביט, מנכ"ל קבוצת המשביר לצרכן, מסר: "שיתוף הפעולה הייחודי עם חברת פלאפון, יאפשר לנו להציע ללקוחותינו  שירותי סלולר במחירים תחרותיים וכן כניסה לסגמנטים נוספים דוגמת הסקטור העסקי ומגזר הסטודנטים, עימו חתם מועדון 365 הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח, ושבמסגרתו הם מקבלים הטבות ערך משמעותיות. אני בטוח שמודל זה ישרת את כל המטרות המשותפות של השותפים בפעילות. בנוסף, לקוחות מועדון 365 שיצטרפו לשירות באמצעות כרטיס האשראי של המועדון, ייהנו גם מהחזר כספי בפורמט של Cash Back. ברצוני לציין, את תרומתו יוצאת הדופן של שר התקשורת מר משה כחלון בהתוויית רפורמות צרכניות מבורכות ואמיצות. הודות לרפורמות הצרכניות שהנהיג השר יוכלו תושבי ישראל  ליהנות משרותי תקשורת, במחירים תחרותיים מהמחירים הנהוגים כיום בשוק הסלולר".

גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, מסר: "שיתוף הפעולה עם קבוצת המשביר לצרכן יסייע להגדלת כח המכירה של פלאפון במגזרי השוק השונים, ובפרט בסגמנטים בהם מועדון 365 חזקה. שיתופי פעולה מעין אלה נהוגים בעולם וזוכים בדרך כלל להצלחה רבה".

עודד בירגר, מנכ"ל הטלקום של קבוצת המשביר לצרכן מסר: "הפעילות החדשה עם פלאפון היא מבחינתנו פתרון של Win-Win, שימקסם את הערך המוסף ללקוח. פלאפון מביאה עמה את פסגת הטכנולוגיה עם רשת דור 3.5 מתקדמת ביותר וקבוצת המשביר לצרכן מביאה פלטפורמת קמעונאות משוכללת עם נגישות גדולה  לצרכן. החלטנו למנף את אותן עוצמות לרווחת הצרכן ומצאנו שהמודל המתאים שיאפשר לנו להשיג זאת הוא המודל הנוכחי המשלב עוצמות הדדיות ונותן תוצאה חיובית הגדולה מסכום מרכיביה שתתועל לרווחת הצרכן. המודל דומה לשיתופי פעולה בין רשתות סלולר לקמעונאיות מובילות בעולם .ההתקשרות במודל שגובש תאפשר בנוסף, להעשיר את עולמם של לקוחות, גם במגוון של שרותי ערך מוסף, שרותי DATA ומכשירים מתקדמים כולל סמארטפונים  ועוד.

קבוצת המשביר לצרכן החדש, בשליטתה של קבוצת שביט גיטרץ בע"מ, הינה קבוצת החזקות, הפועלת במספר תחומים מרכזיים: 1. פעילות קמעונאית בבתי הכלבו בתחום האופנה, עולם הבית והזכיינות בבתי הכלבו באמצעות חברת המשביר בתי כלבו בע"מ, המונה 37 סניפים ברשת המשביר לצרכן; 2 .פעילות קמעונאית בתחום הקוסמטיקה, דראגסטורס, כללי, טבע והפארם, הנעשית באמצעות חברת ניו פארם דראגסטורס בע"מ, המפעילה 61 נקודות מכירה ברשת ניו פארם, וכן 37 נקודות מכירה ו SHOP IN SHOP בסניפי המשביר לצרכן 3. פעילות קמעונאית בתחום ציוד משרדי וטכנולוגי ע"י אופיס דיפו, המונה 41 סניפים ו-4 סניפי דיונון. 4. תחום התיירות – באמצעות חברת קשרי תעופה, 5. תחום מועדון  365- שיתופי פעולה עסקיים ומסחריים באמצעות חברת מועדון 365 בע"מ, המפעילה את מיזם כרטיסי אשראי "מולטי 365" עם חברת לאומי קארד ועוסקת בפתרונות לאספקה וסליקה של ארוחות עסקיות ורווחה לארגונים מוסדיים וחברות ע" סיבוס בע"מ.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה