סלקום, פלאפון ומירס ישיקו את שירות חיוג השמות DialmyName של NTTM

פורסם על ידי גבע קרא עוז | חדשות סלולר | יום שני 27 דצמבר 2010 15:55

החברות סלקום, פלאפון ומירס הודיעו כי ישיקו את שירות חיוג השמות הסלולארי DialmyName  של חברת NTTM מפתחת הטכנולוגיה.

הטכנולוגיה שפיתחה NTTM היא הראשונה בעולם שמספקת פתרון לחיוג שמות מכל מכשיר סלולארי – כחלופה לחיוג מספרים – זאת באמצעות טכנולוגיה המוטמעת בכרטיס ה-SIM או במכשיר. עם הטמעתה במכשיר או בכרטיס ה- SIMיכול המכשיר לחייג אותיות ולשלוח אותן לרשת כאילו היו יעדי חיוג לכל דבר. יכולת זו תאפשר לכל אדם או עסק לבחור לעצמו שם חיוג בעל משמעות שישמש לחיוג – בכל צירוף של אותיות, שפה, ספרות וסימנים.

בכדי לחייג אותיות ושמות יש צורך בעדכון של מכשיר הטלפון או כרטיס ה-SIM. מחזיקי סמארטפון מסוג אייפון, אנדרואיד, בלקברי ונוקיה (סימביאן) יכולים להתקין כבר עתה  גרסת ביטא של "חייגן שמות" באתר www.dialmyname.co.il, ובחנויות AppStore ו-Android Market. בקרוב ניתן יהיה להתקין חייגן גם מאתרי סלקום ופלאפון. לאחר עדכון המכשיר יוכלו המנויים לחייג באופן מיידי לאלפי העסקים שכבר נרשמו במרשם שמות החיוג הישראלי (www.icnr.org.il).

במהלך הרבעון הראשון של 2011 בכוונת סלקום, פלאפון ומירס להתחיל להטמיע את יכולת חיוג השמות אצל המנויים. הטמעת יכולת החיוג במכשירי המנויים תתבצע באופן הדרגתי על ידי המפעילות באמצעות אחת מהחלופות הבאות: עדכון מרחוק של מכשירים, עדכון מרחוק של כרטיסי SIM, החלפת כרטיס ה-SIM, או באמצעות התקנה יזומה של המנוי ממרכז ההורדות של המפעיל. סוג העדכון ייקבע בהתאם לסוג המכשיר, סוג כרטיס ה-SIM וסוג הרשת. ההטמעה צפויה להמשך לפחות עד סוף 2011.

עדי כהן, סמנכ"ל שיווק סלקום: "סלקום מאמינה כי שמות חיוג יהוו מנוף שיווקי חדש לעסקים. האפשרות של כל עסק לבחור לעצמו שם חיוג בעל משמעות תקל על הלקוחות למצוא אותו ותגדיל את הזכירות והנאמנות שלהם. ליכולת זו יש פוטנציאל כלכלי גדול שיתגלה במהלך 2011"

גיא ידלין, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל שיווק ומכירות מירס תקשורת: "מירס גאה לקחת חלק במהפכה צרכנית שתאפשר לכל מנוי לחייג לכל אדם או עסק ללא צורך במספר".

אסי רוטברט, ממייסדי NTTM: "המפעילות יובילו ב-2011 את תהליך השקת השירות בישראל, שתהיה חלוצה בתחום זה. אנו מודים לסלקום, פלאפון ומירס על האמון שהן נותנות בטכנולוגיה של DialmyName ובפוטנציאל הגדול שלה בתחום חוויית הלקוח וההזדמנויות לעסקים מכל גודל וסוג".     

אלפי שמות חיוג עסקיים נרשמו

בחודש אוגוסט החלה תקופת רישום מוקדם ללקוחות עסקיים לצורך הגנה על זכויות קניין רוחני. במהלך התקופה נרשמו אלפי שמות חיוג עסקיים, בין היתר על ידי הבנקים הגדולים, חברות הביטוח, רשתות שיווק, חברות אנרגיה וכן אלפי עסקים קטנים ובינוניים.

באמצעות DialmyName, יכולים עסקים לבחור לעצמם שמות חיוג כמו "פרחי רונית" או "בנק לאומי",  שישמשו לחיוג קל וקליט על ידי לקוחותיהם. מחקרים שנעשו בעולם מעידים כי שם חיוג קליט פי 14 מאשר מספר טלפון רגיל ועל כן הוא אטרקטיבי לכל עסק שמעוניין להגדיל את הזכירות והנאמנות של לקוחותיו.

אודות DialmyName

חברת NTTM, המפעילה בישראל את שרות DialmyName, מתמחה בפיתוח טכנולוגיות ואלגוריתמים לכרטיסים חכמים. החברה נוסדה בשנת 2007 על ידי מודי כידון, אסי רוטברט ויגאל ג'אק, יזמים ישראלים הפעילים מזה שנים רבות בתעשיית ההיי-טק והפרסום. החברה פועלת מאנגליה ומפעילה מרכזי פיתוח בישראל וברוסיה. במועצה המייעצת של החברה חברים בין השאר פרופסור דיוויד יופה מאוניברסיטת הרווארד, המשמש בין היתר דירקטור באינטל; מר שלמה (מומו) לירן ששימש עד לאחרונה מנכ"ל אריקסון בישראל ולפני כן מנכ"ל "3" בשוודיה ומנכ"ל YES; אלון אגינסקי, מנכ"ל ומייסד cVidya; דר' מיכה אנגל מחלוצי תעשיית התקשורת ודירקטור בחברות ציבוריות; רובין פאולי, לשעבר נשיא בריטיש טלקום לאיחוד האירופי,  ומר רון גוטמן מנכ"ל יוניליבר ישראל לשעבר ודירקטור בגטר ובטמפו.

פרטים נוספים ניתן למצוא באתרים:

לאתר מרשם שמות החיוג  הישראלי www.icnr.org.il

לאתר השירות בישראל www.dialmyname.co.ilאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה