פלאפון משיקה מסלולים המאפשרים הגבלת החשבון החודשי

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 29 דצמבר 2010 12:27

הודעה לתקשורת

פלאפון מקדימה את הנחיות משרד בתקשורת בנוגע להגבלת חשבון ההוצאות החודשי. החברה הודיעה היום, כי לראשונה בישראל, החברה תציע מסלולים ללא התחייבות המאפשרים הגבלת החשבון החודשי לסכום קבוע וידוע מראש. המסלולים משלבים פריפייד ופוסט פייד במסגרת תוכנית "חשבון ידוע מראש", ומאפשרים בחירה מראש של גובה התשלום הרצוי ושליטה מלאה בהוצאות הסלולר החודשיות. המצטרפים למסלולים אלו ייהנו בנוסף גם מהטבה של 30 שקל מדי חודש למשך 36 חודשים להורדת שירים, משחקים, דקות שיחה ועוד.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון אמר: "התכנית החדשה מהווה פיתרון אולטימטיבי להורים שמעוניינים להגביל את חשבון הסלולר של ילדיהם ולשלוט בהוצאות בצורה מבוקרת. בחרנו להיות חלוצים גם במקרה הזה, ולהשיק לראשונה בענף מסלולים ידועים מראש וללא התחייבות. "השילוב של הרשת המתקדמת והמהירה ,+High Speed GSM, עם המכשירים המתקדמים והמסלולים המשתלמים החדשים, הופכים את פלאפון לאלטרנטיבה הטובה ביותר ללקוחות היום". הוסיף עופר.

המסלולים החדשים שמציעה פלאפון מתאימים ללקוחות המעוניינים לשלוט בחשבון החודשי ולשלם מראש את המכסה הרצויה להם. ניתן להצטרף למסלול החל מ-99.9 שקל בחודש ועד 199.9 שקל בחודש. במידה והמנוי מסיים את מכסת הדקות, ה-SMS או ה-MB שקיבל במסגרת החבילה אליה הצטרף, הוא נחסם ואינו יכול להוציא עוד שיחות או לשלוח הודעות נוספות, אך יוכל להמשיך ולקבל שיחות והודעות. יחד עם זאת, הוא יוכל להטעין את המכשיר ב-50 או 100 שקלים נוספים, בדומה למסלול ה- Pre Paid, וכך להמשיך וליהנות משירותי החברה.

תכנית "חשבון ידוע מראש" מציעה ארבעה מסלולים שונים לפי דפוסי שימוש:

99.90 שקל  לחודש - כולל 100 דקות שיחה לכל הרשתות, 100 הודעות SMS וחבילת גלישה בנפח של 5MB.

149.90 שקל לחודש - כולל 250 דקות שיחה לכל הרשתות, 1,000 דקות שיחה לשני יעדים נבחרים וחבילת גלישה בנפח של 5MB.

149.90 שקל לחודש - כולל 250 דקות שיחה לכל הרשתות, 1,000 הודעות SMS וחבילת גלישה בנפח של 5MB.

199.90 שקל לחודש - כולל 250 דקות שיחה לכל היעדים, 1,000 דקות שיחה לשני יעדים נבחרים, 1,000 הודעות SMS וחבילת גלישה בנפח של 5MB.

במידה והלקוח ניצל את השימוש בחבילה הוא יוכל ליהנות מהטבה של 30 שקלים נוספים לשימושים שונים כמו דקות שיחה, גלישה נוספת או שירותי תוכן לבחירתו.

התוכניות יוצעו למכירה בכל פתחי השירות והמכירה של פלאפון ובאתר החברה www.pelephone.co.il החל מיום שישי 31.12.2010אין תגובות »

  1. פינגבאק by Tweets that mention מסלולים פלאפון | סלולרי, סלולרים, מכשירי סלולר - הבלוג של גבע קרא עוז -- Topsy.com — 29 בדצמבר 2010 @ 14:32

    [...] This post was mentioned on Twitter by Feed Reshet, Gilad Nass. Gilad Nass said: פלאפון משיקה מסלולים המאפשרים הגבלת החשבון החודשי: הודעה לתקשורת פלאפון מקדימה את הנחיות משרד בתקשורת בנוגע לה… http://bit.ly/eyd8oT [...]

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה