מחקר: "לקוחות למדו לצפות מהסלולר לביצועים דומים לאלה אותם הם מקבלים ברשת הנייחת"

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 26 ינואר 2011 11:05

הודעה לתקשורת:

Compuware, חברה לביצועים טכנולוגיים, ו- Ovum, חברת מחקר עצמאית, פרסמו דוח חדש שנועד לסייע לארגונים להבין את המניעים העיקריים לניטור וניהול הביצועים של אתרים בסלולר ושל יישומים. הדוח גם מספק תובנות לגבי אסטרטגיות לניהול ביצועים במכשירים ניידים אשר אומצו על ידי חברות מובילות המפעילות מסחר אלקטרוני צרכני למכשירים ניידים. פתרונות Compuware מופצים בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

את הדוח "הצד העסקי של חוויית הלקוח באתרים ניידים" ניתן להוריד כאן: http://bit.ly/h2BSk4.

מכשירים ניידים הפכו לערוץ החדש ביותר במסחר הרב ערוצי. עם הצמיחה בשוק הסמארטפונים, האינטרנט הפך לזמין בכל מקום, והביא יחד איתו ציפיות לאינטראקציה עם ספקים בכל זמן ובכל מקום בו קיים חיבור לאינטרנט. כתוצאה מכך נוצר ביקוש מצד הצרכנים ליכולת לתקשר בערוץ זה עם קמעונאים, בנקים וגופי מסחר, שירותי פנאי ותיירות וספקי שירותים בסלולר, ובמקביל נוצרה דרישה עבור ארגונים לנהל בצורה רציפה את ביצועי היישומים הניידים.

הדוח החדש של Compuware נועד עבור ארגונים המפתחים אסטרטגיה לפעילות במכשירים ניידים או כאלה המעוניינים לשפר את ביצועי היישומים והאתרים הניידים שלהם. הדוח מפרט כיצד:

-          מכשירי קצה חכמים לא רק מגבירים את השימוש באינטרנט, אלה גם מגדילים את הציפיות לחוויית לקוח.

-          ביצועים מעצבים את חוויית המשתמש באינטרנט, ולקוחות מצפים בסלולר לביצועים הדומים לאלה אותם הם מקבלים ברשת הנייחת.

-          מידע לגבי ביצועים בסביבות ניידות הכרחי לניהול הסכמי שירות עם ספקים חיצוניים ולתחזוקה נכונה של מוניטין המותג.

-          שרשרת האספקה של היישום הנייד כוללת יותר מרכיבים מאשר בזו של הפס הרחב. בכך היא הופכת את האספקה של חוויית משתמש איכותית למורכבת יותר, ומקשה את איתור המקור של בעיות בשירות.

-          ארגונים מובילים מנטרים באופן שוטף את הביצועים שלהם כדי להבין היכן מקור הבעיה – אצלם או אצל שותפים.

"פוטנציאל הרווח וההפסד גדל ככל שדור חדש מתרגל להיות מחובר כל הזמן באמצעות מכשירים ניידים, ועומד להפוך לשוק הצרכנים העיקרי של מחר", אמר טוני באייר, אנליסט בכיר ב- Ovum. "זה מעלה את הפוטנציאל הרווח וההפסד. הלקוחות ינטשו במהירות אתרים בעלי ביצועים גרועים וישפיעו ישירות על השורה התחתונה – מותגים מושפעים מכך בצורה שלילית והמכירות והרווח יורדים בהתאמה".

אודות Compuware

Compuware, המיוצגת בישראל ע"י חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, מסייעת למנהלי מערכות מידע למקסם את ביצועי מערכות ה- IT שלהם על מנת להיענות לצרכים עסקיים. פתרונות Compuware משקפים את חווית המשתמש בזמן אמת ,מאיצים את תהליכי הפיתוח, משפרים את האיכות של הפיתוח ואת ביצועיהן של מערכות עסקיות, תוך שהן מאפשרות למנהלי מערכות מידע לשלוט טוב יותר במערכות –ה IT ביעילות רבה יותר, בבקרה טובה יותר על התקציב ובעבודה יעילה של צוות ה- IT.

בין לקוחות  Compuware בישראל: בזק ,012 Smile , בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, ישראכארד, ECI, מעבדות IBM בחיפה, Retalix, אלביט, צה"ל, רפאל, כלל ביטוח, בזק, מזרחי טפחות , הבינלאומי ועוד.

אודות חטיבת מוצרי התוכנה

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות בתחומן ומספקת שירותי שיווק, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות החברות. החטיבה מספקת פתרונות תוכנה בכל עולמות התוכן של עולם ה-IT, ביניהם: CRM, BI, ניהול מערכות, קוד פתוח, ניהול ידע, ניהול תוכן, אינטגרציה, אבטחת מידע, בדיקות, ניהול הדפסות, שליטה ובקרה ועוד. חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים, הדרכה והטמעה. לחטיבת המוצרים רשת שותפי יישום ואינטגרציה מתמחים המיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים מגוונים ולמעלה מ- 50 אנשי מקצוע ומומחים טכנולוגים המספקים תמיכה, ייעוץ וליווי סביב  המוצרים, לחטיבה helpdesk הנותן שירותים 24X7 . לחטיבה מומחיות בקידום, מכירה ותמיכה של מוצרי תוכנה מורכבים בשוק הישראלי ומומחיות ייחודית בתחום ה- OEM.אין תגובות »

  1. Comment by שרונה — 27 בינואר 2011 @ 7:39

    אני לא מתפלאת שישנה ציפייה מהסלולאר לאותם ביצועים כמו של הרשת הנייחת. הרשת הנייחת חוסכת לי, כאדם פרטי כל כך הרבה! את כל הסידורים שהייתי עומדת בשבילם שעות בתורים בלתי נגמרים אני כבר עושה בלחיצת עכבר (רכישת כרטיסים לקולנוע מראש ואפילו לבחור את מקומות הישיבה במקום לעמוד שם בתור, תשלום רישיון לאוטו אונליין במקום בזבוז זמן מיותר בדואר, מזרחי לייב במקום לגשת לבנק ולהמתין לפקיד ואפילו שירותים ממשלתיים!!). אז אנחנו בעולם מתפתח אז לא מפליא שישנה דרישה מרשת הסלולאר לעמוד בסטנדרטים של הנייחת. ואין לי ספק שגם היום הזה יגיע!

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה