קומיוניטייק מושקת באנדרואיד

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 29 מרץ 2011 16:16

הודעה לעיתוונת

אפליקציית התפעול מרחוק של מכשירי טלפון ניידים חכמים הותקנה לראשונה במכשירי Samsung Galaxy S הנמכרים על ידי חברת סלקום. זוהי ההתקנה מראש (Pre-Installed) הראשונה מסוגה בעולם במכשירים הפועלים על מערכת ההפעלה אנדרואיד. אפליקציית CommuniTake Contact Center Support מאפשרת תפעול ותמיכה מרחוק בכל פונקציות המכשיר, וחוסכת מן הלקוח את הצורך להגיע למרכז השירות. בקרוב יושקו שני מכשירים נוספים של סלקום בהם תותקן האפליקציה מראש על מכשירים חדשים. המערכת תומכת כיום בטלפונים חכמים הפועלים על מערכות ההפעלה אנדרואיד, בלקברי iOS, Windows Mobile וסימביאן.

לדברי רונן ששון, מנכ"ל CommuniTake, "המכשירים החכמים הופכים למוצר המרכזי שנמכר כיום בשוק הטלפונים הניידים. הם מציעים עושר רב של תכונות ופונקציות, ומצד שני לקוחות רבים אינם יודעים כיצד לממש את מלוא הפוטנציאל של המכשירים.יש כיום מגמה עולמית של מעבר לתפעול מרחוק של המכשירים הן כשיפור חוויית השירות ללקוח, שלא נדרש להגיע למרכז השירות, והן כחיסכון בעלויות עבור האופרטורים. ברגע שניתנת תמיכה באמצעות תפעול מרחוק של המכשיר, ניתן להעצים את חוויית השימוש של הלקוח מהמכשיר החכם ולהגדיל את התועלת וההנאה שהוא מפיק מהטלפון."

עדי כהן, סמנכ"ל שיווק סלקום "אנו נמצאים כיום בעידן בו הטלפון הסלולארי מהווה חלק מרכזי בחיינו, ועל כן עלינו להערך לכך גם בהיבט השירותי. פיתוח אפליקצית התפעול מרחוק למכשירי אנדרואיד מאפשר מתן שירות למכשירים מדגמים רבים בעלי מערכת הפעלה הנמצאת בצמיחה ובהיקף שימוש נרחב. בשיחת טלפון אחת אנו נציע ללקוח חווית שירות חדשה שתאפשר לו  ליהנות מהדרכה חזותית נוחה ואיכותית על מכשיר הטלפון מבלי להגיע  למרכז השירות הקרוב".

CommuniTake מפעילה פיילוט לתמיכה מרחוק באחת מיצרניות המכשירים המובילות בעולם, כולל התקנה מראש במכשירים חכמים. כמו כן, מתנהלים כיום מספר פיילוטים של האפליקציה באופרטורים מרכזיים באירופה ובחברת אינטרגציה מהגדולות בעולם. האפליקציה אף מותקנת במספר חברות ישראליות גדולות כחלק ממערך ה-IT של תמיכה בטלפונים של העובדים. החברה זכתה לאחרונה בתחרות החדשנות של בלקברי באזור אירופה, המזרח התיכון ואסיה בקטגוריית "מצוינות בשירות".

CommuniTake, שהוקמה ב-2009, פיתחה פלטפורמת תמיכה מרחוק בטלפון הנייד, שמאפשרת לנציג התמיכה להעניק שירות ולתפעל את הטלפון כאילו המכשיר מוחזק בידיו. בצורה זו ניתן לאבחן תקלות במהירות, לפתור בעיות באופן יעיל ולהדריך את מחזיק הטלפון בצורה עניינית ונוחה. לאפליקציה תכונות ייחודיות, דוגמת התחברות קלה מהירה ומאובטחת למכשיר הטלפון, מתן תמיכה מרחוק במקביל לשיחה הקולית, הרצת תרחישי פתרון אוטומטיים, יכולת לצייר על מסך הטלפון בזמן אמת ועוד, כל זאת בטכנלוגיה שאינה תלויה במגבלות פרוטוקולים ידועים של קונפיגורציה דרך האוויר.

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה