אפליקציות Nokia לטיולים בפסח

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שישי 15 אפריל 2011 10:55

הודעה לתקשורת:

בחג הפסח, המסמל את בואו של האביב, עשרות אלפי ישראלים צפויים לנצל את החופשה ואת מזג האוויר הנוח ולצאת אל הטבע, הפארקים, שמורות הטבע ומסלולי הטיולים של ארצנו.

בכדי להנעים ולשפר את שהותכם בטבע, אספנו עבורכם 5 אפליקציות חינמיות מה-  Ovi Store, חנות האפליקציות של Nokia, אשר תספקנה עוד כמה סיבות טובות לא להיפרד מהטלפון שלכם.

Nokia Panorama

באמצעות האפליקציה הזו תוכלו לתעד את נופי ארצנו בתמונות פנוראמיות מרהיבות. פשוט הפעילו את האפליקציה, בחרו את התמונה הראשונה ולחצו על לחצן המצלמה. לאחר מכן סובבו את המכשיר לאחד הצדדים, בהתאם לסימון שעל המסך, עד שיופיע הכיתוב Hold Still. המכשיר יצלם באופן אוטומטי את התמונה הבאה וכך תוכלו לצלם מספר תמונות. כשתסיימו לצלם, האפליקציה תעבד את חיבורי התמונות ותיצור עבורכם תמונה פנוראמית מדהימה.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/112209

Walkietooth

האפליקציה הזו תהפוך את מכשירי ה- Nokia שלכם למכשירי קשר (ווקי-טוקי) ותאפשר לכם לשלוח הודעות קוליות בחינם ממכשיר למכשיר.

היות והאפליקציה מבוססת על קישוריות Bluetooth, טווח הקליטה מוגבל לכ- 10-20 מטרים, אבל כאמצעי תקשורת בין שתי מכוניות בפקק או כמשחק לילדים בזמן שאתם מטפלים בארוחה, מדובר בפיתרון נחמד למדי.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/78198

Compass Touch

אפליקציית מצפן מעולה לחובבי הטיולים והניווטים המבוססת על מקלט ה- GPS ומד הזווית המובנים בטלפון ומוודאת שלא תאבדו את הצפון… האפליקציה משלבת בין תצוגת מצפן קלאסית במראה נוסטלגי לבין צג דיגיטלי המספק נתונים מדויקים על הכיוון במעלות ועל הקואורדינאטות של מיקומכם.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/12864

Anti Mosquito Free

לאלה מכם המתכננים לבלות את הלילה בקמפינג וחוששים מעקיצות של יתושים האפליקציה הזו מומלצת במיוחד. היא משמיעה צליל בתדר מיוחד אשר מפריע ליתושים ובכך מסייעת להרחיקם, ללא צורך במשחות למיניהן. האפליקציה כוללת שלושה תדרים שונים אשר משפיעים על סוגים שונים של חרקים מעופפים.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/107449

Parking

מותשים מן ההליכה הממושכת ורוצים לדעת מה המרחק עד לרכב? התבלבלתם בדרך ואינכם בטוחים לאיזה כיוון עליכם ללכת כדי להגיע אליו? האפליקציה מבוססת ה- GPS הזו תעשה בשבילכם את העבודה! הפעילו אותה לאחר שתחנו את הרכב והיא תציג עבורכם, בכל זמן שתרצו, את המרחק ביניכם ואת הכיוון בו עליכם ללכת על מנת להגיע אליו. הנתונים מוצגים בתצוגת רדאר מדליקה או על גבי המסך הטלפון בעת הפעלת המצלמה.

האפליקציה מתאימה מאד גם לשימוש עירוני ומאפשרת להקליט הודעה קולית עם מיקום הרכב, לסמן את מיקומו בחניונים תת קרקעיים ואפילו להפעיל מונה למד החנייה.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/88216

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה