קורס פיתוח לאייפון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום שני 30 מאי 2011 14:14

רוצים ללמוד פיתוח לאייפון? מתעניינים בלימודי פיתוח אפליקציות ל-iphone? הגעתם אל המקום הנכון!

אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות בישראל ובעולם או מפתחי אפליקציות לאייפון, ובשנים הקרובות הדרישה רק תעלה. הביקוש הגדול הוביל לפתיחה של לא מעט קורסים ללימוד פיתוח לאייפון – שמועברים ברחבי הארץ. בישראל עובדים כבר כמה מאות בוגרים של קורסים לפיתוח באייפון, והמספר שלהם עולה ועולה. המשכורות בתחום הן משכורות הייטק, כך שההשקעה הכספית של קורס פיתוח ל-iphone מחזירה את עצמה תוך זמן קצר.

לימוד פיתוח לאייפון – איך זה עובד?

קורס פיתוח לאייפון כולל לימוד של שפת התכנות למערכת ההפעלה של אפל, ובנוסף טיפים בכל מה שקשור לשיווק, גרפיקה ונושאים אחרים שחשובים לעוסקים בתחום. בתום לימודי קורס פיתוח ל-iphone תוכלו להתחיל לפתח אפליקציות כעצמאיים, ולא מעט אנשים עושים לא מעט כסף מפיתוח עצמי ושיווק של האפליקציות שלהם. כמו כן תוכלו לחפש עבודה באחת מחברות הפיתוח הגדולות בישראל, שמחפשות כל העת בוגרים של קורס פיתוח ל-iphone. בנוסף – חברות רבות כגון בנקים, חברות IT וכו'- מחפשות גם הן יותר ויותר בוגרים קורסים לפיתוח באייפון, על מנת לשלב אותם בצוות העובדים, מתוך הבנה שכל חברה זקוקה כיום לאפליקציות אייפון כדי לתקשר עם הלקוחות שלה.

קורס פיתוח לאייפון נמשך בדרך כלל כמה עשרות שעות בשלב הבסיסי שלו, כשלאחר מכן ניתן לקחת קורסים מתקדמים לפיתוח לאייפון, ולהתעדכן בחידושים האחרונים. כדי להירשם לקורסים ללימוד פיתוח לאייפון אין צורך בידע מוקדם, או בציוני בגרות גבוהים ופסיכומטרי מעולה. מדובר בקורסים פתוחים שנערכים במכללות, וכל אחד יכול להירשם אליהם. גם ללא ידע מוקדם אפשר להצליח בהם – ובסך הכל לא מדובר בשפת תכנות שקשה במיוחד ללמוד אותה וזהו אחד מסודות ההצלחה שלה.

אם אתם מתעניינים ברישום ללימודי פיתוח לאייפון – אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף לכתבה זו, ולקבל מידע נוסף על הקורסים השונים שמוצעים לכם. אז למה אתם מחכים – קורס לפיתוח לאייפון – העתיד שלכם מחכה לכם!

*הפוסט מוגש מטעם מארגני קורסים לפיתוח לאייפוןתגובה אחת »

 1. Comment by רותם - שירות.נט — 15 בספטמבר 2011 @ 10:37

  הי,
  אנחנו מגייסים מפתח אייפון לחברת סטארט אפ אטקרטיבית.
  במידה ואתה מעוניין/מכיר מישהו שמעוניין/יכול להמליץ על מישהו אנא צור קשר
  054-5488128
  תודה

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה