קמפיין פורסקוור סלולרי רחב היקף ל"משק צוריאל"

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 24 מאי 2011 12:37

הודעה לתקשורת:

קמפיין פורסקוור סלולרי רחב היקף ל"משק צוריאל" בשת"פ עם חברת Moblinמציע הטבות מבוססות מיקום במעל 100 בתי קפה ברחבי הארץ

קמפיין פורסקוור ראשון מסוגו מבחינת היקפו בשוק הישראלי, הושק על ידי מחלבת משק צוריאל לרגל חג השבועות הממשמש ובא. במסגרת הקמפיין, שתוכנן והוצא לפועל על ידי חברת Moblin, המובילה את תחום השיווק והפרסום הסלולרי בישראל, יקבלו משתמשי פורסקוור, הטבות במעל 100 מסעדות ובתי קפה פרטיים ברחבי הארץ, שיציעו למבקרים טעמים מהגליל, עם גבינות המשק ומנות מיוחדות, דוגמת ארוחת בוקר גלילית, פסטה גלילית וסלט גלילי.

כדי לזכות בהטבה – 50% הנחה לארוחה שניה – כל שצריך הוא להצטייד בתוכנת פורסקוור (רשת חברתית מבוססת מיקום, המשלבת את מאפייני הרשתות החברתיות לבין אפליקציות סלולריות במכשירים חכמים הכוללים GPS), ולצאת לשוטט ברחבי ישראל. כאשר משתמש פורסקוור נמצא בקרבת בית קפה המציע את ההטבה, הוא יקבל לנייד שלו סימון "Special", ויוכל לבצע "צ'ק אין" לבית הקפה ולקבל מיידית את קופון ההנחה לסלולרי שלו. המבצע זמין עבור משתמשי אייפון, בלקברי, אנדרואיד, פאלם ואובי של נוקיה.

"החיבור הטכנולוגי של שיתוף הפעולה הזה עם המסעדות ברחבי ישראל, לאפליקציית פורסקוור, מאפשר לקהל הסועדים לאתר בזמן אמת היכן יוכלו להשיג את הספיישלים המיוחדים מהגליל, ובתוספת הטבה", אומר גיא אדרי, מנהל שיווק שוק מקצועי במילקו (שכוללת את טרה, מולר ומשק צוריאל)אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה