אפליקציות נוקיה – ההצלחה של goome

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום חמישי 28 יולי 2011 19:13

הודעה לתקשורת

GooMe, חברה מובילה בתחום התוכן הסלולארי בישראל, מודיעה כי חמישה מהמשחקים הסלולרים שפיתחה  עבור מכשירי Nokia, מדורגים חמישה שבועות ברצף ברשימת המשחקים רבי המכר בחנות האפליקציות של Nokia, Ovi Store, לצד להיטים בינלאומיים, כגון:Angry Birds ,  Transformers, PES 2011 ו- Fifa 2011.

מדובר על משחקי "קז'ואל" איכותיים, המבוססים על מנועי משחק שפותחו ב- GooMe, אשר מאפשרים לפתח יישומים חדשים למגוון רחב של פלטפורמות סלולריות. המשחקים זכו להצלחה מיידית מיד עם העלתם לחנות המקוונת ונרשמו להם מאות הורדות בתשלום מדי יום.

חברת המחקר IHS העולמית מציגה גידול מרשים של 719% בסך ההכנסות מ- Ovi Store ב- 2010 לעומת שנת 2009 (לשם השוואה: חנות האפליקציות של אפל גדלה ב- 2010 רק ב-131.9% לעומת 2009). סך ההכנסות הכולל באותה השנה עמד על על כ- 105 מליון דולר.

מנכ"ל חברת Goome, אדי נודל, אומר, כי: "ההישג בהיותנו ברשימות ה-Top 20 וה- Top12 של המשחקים ב- OVI Store, מהווה עבורנו הוכחה מתוך השטח לניסיון הפיתוח העשיר וליכולות השיווק והפצה הגבוהות שיש לנו".

אדי נודל מוסיף גם, כי חברת המחקר גרטנר גורסת כי קצב הגידול בהיקף צריכת התוכן של כל חנויות האפליקציות יגדל בקצב של 1,000% בין השנים 2010-2014: "אנו שמחים להיות שותפים פעילים בתהליך גדילה זה של הענף ולהיות במקום הנכון בזמן הנכון. אנו מכינים לשנה הקרובה עוד הפתעות רבות ומהנות לקהל הצרכנים המקומי והבינלאומי שלנו".

אודות חברת GooMe

 

חברת GooMe, מן המובילות בתחום התוכן הסלולארי בישראל, הנה חברת אחות של האולפנים המאוחדים הרצליה (המשתייכים לקבוצת תיא, הנסחרת בבורסת תל אביב).GooMe מפתחת, מעצבת, משווקת ומפיצה תוכן סלולארי בישראל ובחו"ל, תוך התמקדות במוצרי בידור ופנאי אינטראקטיביים עבור מכשירי סמארטפון וטאבלט. GooMe יוצרת אפליקציות ומשחקים לסלולר תוך התמקדות ביצירת חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר. החברה משלבת עיצוב חדשני יחד עם יכולות טכנולוגיות מתקדמות. לפלטפורמות מגוונות: אפל, נוקיה, אנדרואיד, J2ME ובלקברי. תחום פעילות נוסף הוא שיווק והפצת תוכן סלולרי למאות משחקים ואפלקיציות למגוון פלטפורמות. החברה מתמקדת בניצול ניסיונה העשיר והמוביל לשוק לקוחותיה הכולל תאגידים וחברות בארץ ובחו"ל. החברה מגיעה להישגים מרשימים בכל תחומי תעשיית הבידור המתרחבת לשעות הפנאי בסלולר.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה