אפליקציות נוקיה מומלצות

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום חמישי 28 יולי 2011 13:01

הודעה לעיתונות:

אנו בעיצומו של החופש הגדול ובעוד שמאות אלפי תלמידים מבלים את רוב זמנם בשינה או בים, מסיימי י"ב, שרק לאחרונה חגגו את נשף הסיום החגיגי, כבר החלו בהכנות לקראת הגיוס המתקרב.

על מנת לייעל ולשפר את השגרה הצבאית, במיוחד בתקופת הטירונות, ריכזנו עבור חיילי צה"ל הטריים והותיקים כמה אפליקציות שימושיות במיוחד מחנות האפליקציות של Nokia.

העיקר שתחזרו בשלום!

Anti Mosquito

מעבר לחום וללחות, הלינה באוהל בלילות הקיץ החמים עלולה להיות מלווה בעקיצות רבות של יתושים, ובינינו, אפילו הזמזום המטריד שלהם ליד האוזן עלול להדיר שינה חשובה מעיניכם. במקום להימרח כל לילה במשחות ריחניות ודביקות, פשוט התקינו את האפליקציה הזו ב- Nokia שלכם. היא משמיעה צליל חלש בתדר מיוחד אשר מפריע ליתושים ומרחיק אותם מקרבתכם.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/107449

Night Vision

אימון לילי, דיסקית שנפלה בשטח או סתם רעב שתקף אתכם באמצע הלילה? האפליקציה הזו תהפוך את ה- Nokia שלכם למשקפת לילה שימושית המאפשרת לראות עצמים בתנאי חשכה קשים מבלי ליצור תאורה העשויה להסגיר את מיקומכם (ממש כמו בסרטים).

היא כוללת גם חיווי של האזימוט אליו הנכם מסתכלים וזום של עד פי 12.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/163624

Compass Touch

האפליקציה האידיאלית לאימוני ניווטים ופעילות בשטח. היא תהפוך את ה- Nokia שלכם למצפן איכותי ומדויק במיוחד ותסייע לכם להגיע אל היעד בבטחה ובמהירות.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/12864

 

Advanced Battery Saver

במהלך השירות הצבאי לא תמיד תהיה לכם גישה לשקע חשמל לצורך הטענת הטלפון. האפליקציה הזו תדאג שלא תיתקעו בלי סוללה כדי להתקשר לאמא או לחברה כדי להגיד שהכל בסדר.

היא נכנסת לפעולה באופן אוטומטי כאשר סוללת המכשיר נחלשת וחוסכת עד 30% מצריכת הסוללה שלו באמצעות כיבוי פיצ'רים שאינם הכרחיים (כגון בלוטות', חיבור אינטרנט, תאורת מסך וכו').

תוכלו לקבוע באופן ידני אילו פיצ'רים יכובו או להפעילה במצב אוטומטי ולתת לאפליקציה להחליט בעצמה.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/97024

 

Military Application: Armytime

האפליקציה שתמנה עבורכם את הפז"מ ותגיד לכם בכל רגע נתון כמה זמן עבר מן הגיוס וכמה זמן נותר עד השחרור. היא מאפשרת גם לספור פעילויות מעניינות שעשיתם במהלך השירות כגון: חופשות, צניחות, נטרול של פצצות ועוד. תוכלו גם להפעיל אותה בתצוגת לילה אדומה על מנת לא לחשוף את מיקומכם (או לא להעיר את החבר שישן לידכם באוהל).

מחיר: 2 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/100915

 

חנות האפליקציות של Nokia, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה