מוטורולה אתריקס מושק בפרטנר

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 27 יולי 2011 9:46

הודעה לתקשורת:

חברת Motorola Mobility, Inc וחברת פרטנר מכריזים היום על השקתו בישראל של Motorola ATRIX™, הסמארטפון כפול הליבה היחידי שמאפשר למשתמש לשאת בכיסו את עוצמתו של המחשוב הנייד. בעזרת השילוב עם יישום ™ Webtop מהפכני, ובעזרת עריסת Lapdock™ או תחנת עגינה HD Multimedia Dock, מאפשר ה- Motorola ATRIX להריץ דפדפן Firefox 3.6 מלא ולתמוך בכל יכולות נגן Adobe® Flash® Player לשימושי גרפיקה, אנימציות וסרטונים ברשת.

השימוש בסמארטפון כמכשיר מדיה דיגיטאלי עיקרי גדל מיום ליום", אומר Spiros Nikolakopoulos, Vice President and General Manager for Asia and MEA, Motorola Mobility , שהגיע במיוחד לרגל ההשקה בישראל. "משתמשי מוטורולה ATRIX נכנסים לעידן חדש של מחשוב סלולרי משולב, כאשר טלפון עוצמתי משתלב עם יישום ה- webtopותחנות עגינה ייחודיות, המאפשרות להרחיב את יכולות הסמארטפון לחווית שימוש במחשב. יכולות אלו יחדיו, מספקות חווית מחשוב אינטראקטיבית ומהפכנית המדרבנת את המשתמש להישאר תמיד מחובר ומעודכן,  בבית, במקום העבודה ובכל מקום".

מוטורולה אתריקס – מפרט

מוטורולה אתריקס מציע אקוסיסטם מלא שעוצב ותוכנן כדי לשמש כמרכז דיגיטלי המאפשר יצירה, עריכה ואינטראקציה של המשתמש עם מסמכים, מדיה ותוכן. כל זה מתאפשר בעזרת יישום webtop של מוטורולה ומגוון רחב של תחנות עגינה חדשות שמספקות למשתמש מסך רחב יותר, מקלדת ומשטח עקיבה המאפשרים לו ליהנות מאינטראקציה וחוויה עשירה הדומה לזו שמעניק המחשב האישי.

בתוך יישום הWebtop-, יכול המשתמש להריץ יישומי אנדרויד על גבי מסך רחב, לגלוש באתרים מועדפים בדפדפן Firefox מלא, לשלוח מסרונים, לבדוק דוא"ל, להעביר ולגשת לקבצים ולעשות שיחות סלולר – הכל במקביל. בנוסף, יישום מרכז הבידור מאפשר למשתמש להציג תמונות, לנגן מוסיקה ולצפות בסרטי וידאו במסכי HD גם בסלון. גם בעת ניתוק של הסמרטפון מתחנת עגינה לא תנותק שיחת טלפון פעילה.

יישום ה- Webtop מאפשר למשתמשים העסקיים עם מנויים פעילים ברשת Citrix ליהנות מיישום Citrix Receiver, המספק כניסה מאובטחת ועתירת ביצועים למחשבים מרוחקים ווירטואליים, כמו כן למערכת חלונות, וליישומי רשת ואופיס הממוקמים ב-.Citrix XenDesktop בנוסף, יהנו המשתמשים מגישה למגוון רחב של יישומי רשת משרדיים כמו Salesforce.com, Google Docs או כל יישום HTML או שרות שמאפשר גישה באמצעות דפדפן.

שתי תחנות העגינה המובילות בתעשיה כוללות:

 • דקיקה להפתיע, ובמשקל של קילוגרם אחד בלבד, מצוידת תחנת העגינה  Lapdock במסך 11.6 אינטש, מקלדתQWERTY מלאה, זוג רמקולים סטריאופוניים, וסוללת שלושה תאים Wh36 המספיקה ליותר משמונה שעות עבודה. כל מה שנדרש מהמשתמש הוא פשוט להציב את ה-ATRIX בגב ה- Lapdockולחוות את חווית הניידות המלאה בעבודה, בבית או בכל מקום, במארז שהוא קל וקטן בהרבה מרוב המחשבים הניידים הקיימים בשוק.
 • עם שלוש כניסותUSB וכניסת HDMI ויכולת החיבור למסך תומך HDMI, למקלדת, עכבר ורמקולים, ניתן להשתמש בתחנת העגינה Motorola HD Multimedia Dock למשימות שעד היום דרשו שימוש במחשב. בנוסף, ניתן לחבר את תחנת העגינה גם למסך תומך HDMI ולמערכת קולנוע ביתי ולהציג באמצעותו וידאו, מוסיקה, משחקים ועוד.

יישומים ותכונות עיקריות של Motorola ATRIX

 • Motorola ATRIX מריץ אנדרויד 2.2 עם גישה ישירה ליותר מ-200,000 יישומים ומשחקים באנדרויד מרקט.
 • מעבד כפול-ליבה המסוגל לפתוח דפי אינטרנט במהירות הכפולה מזו של רוב הסמרטפונים הקיימים בשוק, להציג משחקים במהירות גבוהה יותר ולהקרין סרטים באיכות HD על מסכים גדולים.
 • זיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט, הכפול מזיכרון רוב הסמארטפונים הקיימים בשוק, מאפשר ריבוי משימות ללא רבב, כמו למשל, צפייה בסרט ובמקביל משלוח וקבלת דואר אלקטרוני.
 • מסך qHD הראשון בעולם בתחום הסמארטפונים, המציע הפרדה גבוהה ביותר וצבעים ב-24 ביט, ומקל על צפיה וקריאה בכל מצב תאורה, בבית או ברחוב.
 • מצלמות קדמית ואחורית המאפשרות גם הקלטה ב-HD.
 • קורא טביעת אצבעות ביומטרי נוח להדלקת המכשיר, המספק רמת אבטחה נוספת למשתמש.
 • עד 48 ג'יגה בייט זיכרון ואחסון (16 ג'יגהבייט מובנים ועוד 32 ג'יגהבייט על גבי כרטיס MicroSD) – נפח אחסון גדול דיו לאלפי קבצי שירים, תמונות או סרטים.
 • תמיכה מלאה בהתקן Wi-Fi 802.11n הן ב-2.4GHz והן ב-5GHz, המאפשרים הורדה והעלאה מהירה ב-50 אחוזים במצב WI-FI בהשוואה לסמארטפונים אחרים.
 • עובי קטן מ-11 מ"מ וסוללה חזקה במיוחד של 1930 מיליאמפר המאפשרת זמן שיחה וסטנד-ביי ארוכים מהרגיל.
 • שני מיקרופונים בטכנולוגיית הפחתת רעשי סביבה המספקים איכות שמע מצוינת גם בסביבה רועשת במיוחד.
 • צילום ושידור וידאו ב-HD ברוב הפורמטים הקיימים.

מוטורולה אתריקס- תמחור וזמינות

מוטורולה אתריקס יוצע למכירה ברשת פרטנר החל מאמצע אוגוסט בשתי הצעות רכישה:

ערכת מכשיר Atrix, הכוללת תושבת HD Dock, כבל HDMIושלט ייעודי במחיר 99 ₪ לחודש ב-36 תשלומים, סה"כ 3,564 ₪.

ערכת מכשיר Atrix, הכוללת תושבת HD Dock, כבל HDMI ושלט ייעודי ובנוסף, LapDock במחיר 139 ₪ לחודש ב-36 תשלומים , סה"כ 5,004 ₪אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה