אפליקציות Nokia לקראת החזרה ללימודים

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 21 אוגוסט 2011 15:56

הודעה לתקשורת:

שנת הלימודים תשע"ב תפתח ב-1 בספטמבר ומאות אלפי ילדים ובני נוער ינהרו אל בתי הספר וימלאו את הכיתות, המסדרונות והחצרות.

במסגרת ההצטיידות האופיינית לקראת החזרה אל ספסל הלימודים, ריכזנו עבור תלמידי ישראל (וגם עבור הוריהם) מגוון אפליקציות חינוכיות במיוחד מה- Ovi Store, חנות האפליקציות של Nokia. שתהיה לכולנו שנת לימודים פורייה ומוצלחת!

 

Wikipedia Reader

מזה זמן רב נחשבת האנציקלופדיה השיתופית ויקיפדיה למקור אמין ועדכני של מידע וידע. האפליקציה הזו מעניקה גישה נוחה לכל הערכים של ויקיפדיה ישירות מה- Nokia והיא שימושית מאד לצורך למידת נושאים חדשים, הרחבת הידע הכללי, הכנת עבודות ועוד.

מחיר: חינם, קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/33358

MDScan

החסרתם יום לימודים בשל אירוע משפחתי או מחלה? לא צריך יותר לשאול מחברת מחבר ללימודים ולהעתיק אינספור עמודים. האפליקציה הזו תהפוך את ה-Nokia שלכם למכונת צילום ניידת ותאפשר לסרוק את המחברות באמצעות המצלמה ולהפוך את התמונות לקבצי  pdf או jpg הניתנים להדפסה בקלות בבית.

מחיר: 1 אירו, קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/114227

(קיימת גם גרסת Lite חינמית שהופכת ל-jpg בלבד, קישור להודה: http://store.ovi.com/content/114318)

Profile Scheduler

שכחתם להשתיק את הטלפון והוא צלצל בקולי קולות באמצע השיעור? שכחתם לבטל את ההשתקה בסוף השיעור והחמצתם עשרות שיחות והודעות בהפסקה? האפליקציה הזו מאפשרת להגדיר מעבר אוטומטי (בזמנים שנקבעו מראש) בין מצב שקט למצב רגיל ומבטיחה שה-Nokia שלכם יצלצל רק כשאפשר.

מחיר: 1 אירו, קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/23365

(קיימת גם גרסת התנסות חינמית ל-4 ימים, קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/36362)

Scientific Calculator

כל מכשירי Nokia מצוידים במחשבון בסיסי מובנה, אך תלמידי הכיתות הגבוהות זקוקים בדרך כלל למחשבון מדעי המאפשר לבצע חישובים מסובכים ומורכבים יותר. האפליקציה הזו מציעה מחשבון מדעי זמין ונוח לשימוש אשר יקל על התלמידים בעת תרגול במקצועות הריאליים.

מחיר: 1 אירו, קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/26919

Photo translator

אפליקציה מעולה לשיעורי אנגלית, ערבית, צרפתית וכו'. היא מאפשרת לתרגם טקסט ישירות מתמונה או ספר באמצעות מצלמת הטלפון וללא צורך בהקלדה. האפליקציה מזהה 52 שפות שונות ומסוגלת לתרגמן לאחת מתוך 17 שפות.

מחיר: 1 אירו, קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/23756

School Timetable

בעידן הסלולר, מערכת שעות מנייר היא כבר ממש פאסה. האפליקציה הזו כוללת מערכת שעות אינטראקטיבית המאפשרת להתעדכן ולעדכן בכל זמן את לוח השיעורים, מיקום הכיתות ואפילו לנהל מעקב אחר מטלות ושיעורי בית.

מחיר: 1 אירו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/67830

חנות האפליקציות של Nokia כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות ניתן למצוא משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה