אפליקציות לכלבים (סימביאן)

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 12 ספטמבר 2011 14:38

הודעה לתקשורת:

קרוב ל- 20 שנים ש- Nokia מתהדרת בסלוגן האלמותי "Connecting People", אולם בעידן הסמארטפונים והאפליקציות מתברר שמכשיר ה- Nokia שלכם מסוגל לחבר אתכם לא רק לאנשים, אלא גם לחיות המחמד שלכם.
בכתבה זו ריכזנו עבורכם, בעלי ואוהבי כלבים, 6 אפליקציות חינמיות מחנות האפליקציות של Nokia אשר תשפרנה את הקשר שלכם עם חבריכם המהלכים על ארבע.

Talk with Dogs Soundboard

האפליקציה שתאפשר לכם לדבר עם כלבכם. היא כוללת 20 צלילים שונים של נביחות שתוכלו להשמיע לכלב שלכם, לבחון כיצד הוא מגיב ולנסות להבין את המשמעות שלהם עבורו.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/181360

Puppy Talk

אפליקציה שמתרגמת את הנביחות של כלבכם עדיין לא פותחה, אבל עם האפליקציה הזו תוכלו ליהנות מגור כלבים חמוד להפליא על גבי מסך ה- Nokia שלכם אשר יחזור אחרי כל מה שתאמרו בקול משעשע במיוחד.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/119146

Dog Whistler

כידוע, לכלבים חוש שמיעה מפותח במיוחד המאפשר להם לשמוע צלילים בתדרים שבני אדם אינם מסוגלים להבחין בהם.
האפליקציה הזו היא הגרסה הסלולרית למשרוקית הכלבים הותיקה והיא תאפשר לכם לקרוא לכלבכם מבלי שאף אחד אחר ישמע. שימושי מאד בעת שחרור הכלב בחוץ.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/47896

Dog age
ההנחה הרווחת היא שהמרת גילו של הכלב לגיל של בני אדם מתבצעת פשוט ע"י הכפלתו ב- 7. בפועל, שיטת החישוב המדויקת היא מורכבת יותר ומושפעת גם ממשקלו של הכלב. האפליקציה הזו תסייע לכם לחשב בקלות את גילו של כלבכם בשנות בני אדם.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/122361

Clicker Touch

במהלך אילוף הכלב נהוג להשתמש בצלילים קבועים (כמו צקצוקי לשון) שתפקידם למשוך את תשומת ליבו של הכלב או להורות לו לבצע פעולות מסוימות. האפליקציה הזו פותחה במיוחד עבור אילוף כלבים והיא תחסוך מכם את הצורך לצקצק פעם אחר פעם מעולה ותמנע כאבים בלשון בסופו של יום אילוף מפרך.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/16537

World's Best Dogs

מעוניינים במידע אודות הגזע של כלבכם? מתכננים לאמץ כלב חדש ומתלבטים איזה גזע יתאים לאורח החיים שלכם? האפליקציה הזו מציעה מידע מקיף על מגוון רחב של גזעי כלבים.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/82792

חנות האפליקציות של Nokia, כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה