אפליקציות ל-iphone חדשות

פורסם על ידי גבע קרא עוז | אפליקציות לאייפון | יום שני 26 ספטמבר 2011 17:31
  • אפליקציית פקס בעברית, הסורקת מסמכים היישר ממצלמת האייפון. היתרון המרכזי שלה, ביחס לשאר האפליקציות בשוק, הוא שליחת פקס למספרי טלפון בישראל. תשכחו מהפקס הפיזי המיושן, או תשלום מיותר לדואר, האפליקציה הזו תחסוך מכם כסף וכאב ראש ותהפוך את חוויית שליחת הפקס לקומפקטית, קלילה ופשוטה.  בין תכונות האפליקציה: סורק מסמכים שחור לבן באיכות מצוינת, המרת מסמכים לקבצי PDF, שליחת מסמכים לאימייל לצורך גיבוי, אפשרות לשלוח מספר עמודים בפקס , תשלום בזמן שליחת הפקס בלבד, ועוד.
  • אפליקציה רשמית של אולג'ובס המביאה לאייפון את כל התכונות והאפשרויות העיקריות של אתר הדרושים המשגשג, ומעניקה את הכוח והיעילות לעקוב אחר משרות חמות בכל רגע, גם כשלא נמצאים מול המחשב.
    מנוע החיפוש מאפשר עיון מפולח היטב לפי קטגוריות, מיקום וסוגי משרות, והתוספת המשובחת של הודעות מאפשר לקבל הודעה על כל משרה התואמת לסוכני המשרות שהוגדרו.
  • מעל ל-500 בדיחות במחיר מצחיק! עכשיו במבצע השקה: רק 7 ש"ח במקום 19 ש"ח! שורה בציבור הינו ספר הומוריסטי מרענן, מסוג שעדיין לא נראה כמותו בארץ: ספר על הפייסבוק.הספר מאגד בתוכו מאות משפטים מצחיקים ושנונים מתוך שורות סטטוס מאתרי הרשתות החברתיות. עופר שפירא, כותב הספר, איגד לתוך ספר אחד את מירב שורות הסטטוס שהוא וחבריו כתבו לאורך שנתיים. כל המשפטים ללא יוצא מן הכלל הינם בדיחות, משחקי מילים, וכפלי לשון מצחיקים עד דמעות, בחלוקה קלה לניווט לפי נושאים וקטגוריות.
  • מהו המצב הכלכלי שלכם נכון להיום? מה מצב החשבון הבנק שלכם? החסכונות? החיובים העתידיים שלכם?אלה מכם שענו 'לא יודעים', אפליקציה זו נוצרה עבורכם. היא מאפשרת תכנון של מסגרת התקציב המשפחתי – הקלדת הנתונים וסיכומם בצורה נוחה יעזרו לכם להכיר את הוצאותכם והכנסותכם יותר לעומק, כדי שתוכלו לראות את ההתנהלות החודשית השוטפת. אפליקציה זו מעודדת את הצמיחה הכלכלית של המשפחה: תכנון הוצאות עתידיות ובמקביל ביצוע תהליכי שינוי בהתנהלות המשפחה הכוללת יביאו להתייעלות כלכלית. לאחר מעקב של כמה חודשים בלבד אחרי מסגרת ההכנסות וההוצאות של המשפחה,תוכלו להבין האם ההתנהלות הכלכלית היא תקינה או דורשת שינוי והתאמה. בשורה התחתונה, מדובר בכלי פיננסי עם דגש ויזואלי מרכזי. הממשק פשוט ואינטואיטיבי, התפריטים נוחים, והגרפיקה הופכת את עולם המספרים המתעתע לטבעי ובהיר יותר.

פרסום:אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה