אפליקציות Nokia להורים טריים

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 18 ספטמבר 2011 16:30

הודעה לתקשורת

מעקב התפתחות, תזכורות להאכלה והחלפת חיתול, מידע מקצועי, בייביסיטר סלולרי ועוד… האפליקציות ל- Nokia שתסייענה להורים הטריים להתמודד עם הטיפול בתינוק

תינוק חדש מביא עימו, מלבד המון אושר והתרגשות כמובן, גם לא מעט אחריות ודאגות. חשוב מאד להקפיד על זמני האכלה והחלפת חיתולים, לעקוב אחר ההתפתחות התקינה ולעודדה באמצעות גירויים פיזיים וחושיים.
בכדי להקל על מלאכת ההורות, במיוחד עבור הורים טריים, ריכזנו עבורכם מגוון אפליקציות שימושיות מחנות האפליקציות של Nokia שתעשנה סדר בשגרת החיים החדשה.
והכי חשוב- שיהיה במזל טוב!

Baby Feed

האפליקציה הזו נועדה עבור אלה החוששים כי ההתרגשות הרבה מהולדת התינוק תפגע ביכולות הזיכרון והריכוז שלהם. היא תסייע לכם לעקוב אחר זמני ההאכלות, החלפות החיתולים, מתן תרופות וכן אחר פרמטרים פיזיולוגיים של תינוקכם, כמו משקל גובה וכו'.
האפליקציה כוללת מנגנון תזכורות מובנה ומאפשרת גם לשלוח תזכורת אוטומטית ב- SMS לאבא, סבתא או מטפלת המשגיחים על התינוק.
מחיר: 2 יורו
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/94957

בייבי באז

אפליקציה ייחודית בעברית שתוכננה על ידי צוות מומחים, בראשותו של הפסיכולוג הקליני ד"ר הרצל יוגב.
באפליקציה תמצאו מידע מקצועי ושימושי שיסייע לכם להבין טוב יותר כיצד תינוקכם מרגיש וישפר את תחושת הביטחון שלכם כהורים.
בין היתר, תגלו בה איך מגדלים ילד עם ביטחון עצמי, כיצד מציבים גבולות ברורים ויעילים, איך מתמודדים עם התנהגות תוקפנית, כיצד מסייעים לפיתוח כישורי שפה ועוד.

מחיר: 3 יורו
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/187297
Animal Sounds for Kids

מחפשים דרך מעשירה וחינוכית להעסיק את תינוקכם? האפליקציה הזו תאפשר לו להאזין לקולות של חיות, תוך הצגת תמונותיהן על המסך. היא כוללת מגוון רחב של חיות ומציעה משטח נגיעה רחב במיוחד המאפשר לתינוקות בכל גיל כמעט ליהנות ממנה. תוכלו גם לנעול אותה בכדי למנוע הוצאה מקרית של שיחות והודעות.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/89360

My Baby

אפליקציה ייעודית לצורך תיעוד ומעקב אחר התפתחותו של תינוקכם. היא מאפשרת להזין נתונים פיזיולוגיים ונקודות מפתח בהתפתחותו של התינוק (כמו זחילה, הרמת ראש, אחיזה בחפצים, צמיחת שיניים ועוד) ולהשוות אותם לנורמות המקובלות באמצעות גרפים נוחים וברורים.
מחיר: 5 יורו
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/65553
קיימות גם גרסת Lite (במחיר 2 יורו) המוגבלת לתינוק אחד וגרסת Trial (חינם) ל- 14 ימים

Bambuser

רוצים לפקוח עין על תינוקכם כשהוא עם המטפלת או להציץ עליו מדי פעם כשהוא ישן בחדר בזמן שאתם צופים בטלוויזיה בסלון? האפליקציה הזו תהפוך את ה- Nokia שלכם למצלמת רשת משוכללת. פשוט התקינו אותה במכשיר, כוונו את המצלמה אל התינוק ותוכלו לצפות בו מכל מחשב בכל מקום דרך האתר http://bambuser.com/.
מחיר: חינם
קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/91600

חנות האפליקציות של Nokia כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד. מדי יום נוספות לחנות עשרות אפליקציות. שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה