חברת GooMe משיקה את אפליקציית "בייביבאז" לסמארטפונים של נוקיה ואנדרואיד

פורסם על ידי גבע קרא עוז | אפליקציות לאנדרואיד,הודעות לתקשורת | יום חמישי 6 אוקטובר 2011 20:10

הודעה לעיתונות

חברת GooMe, חברה מובילה בתחום התוכן הסלולארי בישראל, משיקה את אפליקציית "בייביבאז", המסייעת באמצעות משלוח קבוע של מסרי "הדרכה יומית" אישיים אל הסמארטפון: לנשים בהריון – בתהליך המעקב אחר חודשי ההריון והתפתחות העובר, ולאם ולאב הצעירים – בטיפול בתינוק. כל זאת, בהתאם לגיל המדויק שבו נמצאים העובר או התינוק.

האפליקציה היא פרי יוזמה של ד"ר הרצל יוגב, פסיכולוג קליני מומחה בעל יותר מ-25 שנות ניסיון. יוגב פיתח את האפליקציה יחד עם מומחים רבים מן התחומים השונים: פסיכולוגים חינוכיים והתפתחותיים, פסיכולוגים של ילדים, רופאי ילדים בכירים וגניקולוג מומחה בתחום.

צוות הפיתוח סרק את הספרות המדעית בתחום הפסיכולוגיה ורפואת הילדים וריכז מתוכה את הידע התורם להתפתחותו התקינה של התינוק והילד. בנוסף לנושאים הפיסיולוגיים, הרי שקיימת גם התייחסות רחבה למחשבות, רגשות, וקונפליקטים המתרחשים אצל התינוק או האם והמשפחה.

המטרה שהוגדרה היתה לסייע לאם ולאב של ימינו ולכוונם במשימות ההורות המגוונות והמורכבות, וזאת בצורה תמציתית וידידותית וברוח העידן הטכנולוגי הנוכחי. המידע מועבר להורים באמצעות מסרים קצרים, ממוקדים עם הסבר מדעי קצר – זאת דרך "המחשבות" ו"נקודות הראות" של העובר, או התינוק/פעוט, ממש כאילו הוא מדבר אליהם.

ד"ר יוגב אומר: "אפליקציית 'בייביבאז' נועדה בדיוק לאימהות ולאבות של הדור הנוכחי המבקשים להשקיע את המיטב בגידול ילדם ולספוג כמה שיותר חומר עדכני הקשור לכך, אך עמוסים מאד במשימות השוטפות ובניווט בין המשפחה והקריירה. ההורים הללו מתקשים להספיק ולעיין בספרים הרבים המצויים על מדפיהם, אולם הם צמודים לסמארטפונים ומורגלים לקבל מידע זמין ותמציתי בדרך זו ומבלי שהדבר יפריע לשגרת יומם. החומר מוגש בהתאמה לגיל הילד ונשמר במכשיר למקרה שההורה לא הספיק להגיע אליו".

יוגב מוסיף גם כי מעבר לשימוש האישי והזוגי באפליקציה, הרי שחזונו מכוון לכך שההורים יוכלו לשתף את חבריהם שתובנות שלמדו מתוך ההדרכות היומיות ובכך תיווצר שיחה סביב הנושאים וכל צד יוכל לתרום מנסיונו.

 

מנכ"ל GooMe, אדי נודל, אומר: "כחברה המובילה בתחום התוכן הסלולרי והמספקת סל פתרונות היקפי ורב נסיון וכן עומק טכנולוגי ויצירתי, הרי שאנו גאים מאד בשיתוף הפעולה שלנו עם ד"ר הרצל יוגב. אפליקציית 'בייביבאז' שפיתח יוגב הינה מוצר מלהיב, נחוץ ורב חזון ואנו מאמינים כי הוא מביא בשורה חדשה להריוניות ולהורים הצעירים ברחבי העולם, בכלל, ובישראל, בפרט".

האפליקציה זמינה לרכישה עבור מכשירי אנדוראיד ונוקיה דרך מפעילות הסלולר, או חנויות האפליקציות. לעת עתה האפליקציה הינה בעברית, אולם עד סוף השנה היא תהיה זמינה גם באנגלית, רוסית, ספרדית ופורטוגזית.


Android

https://market.android.com/details?id=com.goomee.babybuzz.he&feature=search_result

Nokia

http://store.ovi.com/content/187297?clickSource=homepage&pos=10

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה