ביג אלקטריק משיקה אפליקציית QR

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום רביעי 7 דצמבר 2011 9:34

 רשת "ביג אלקטריק" היא הראשונה מבין רשתות מוצרי החשמל שהכניסה את האפליקציה המובילהQR לפרסומיה במדיה.

 הרשת החלה את פעילותה בשנת 1951 כעסק משפחתי קטן בטבריה עם  4 סניפים "אלקטרו קובי" וכיום היא מתגאה ב-24 סניפים בפריסה ארצית.

 הרעיון השיווקי של הרשת דומה למה שעשה רמי לוי לעולם הסופרמרקטים. הרשת מציעה מחירים זולים לעומת המתחרים בכוונה ליצור תחרות ולמשוך אליה צרכנים רבים.

 כך למשל, היא יוצאת עם מבצעי סוף שנה ללא תחרות ומציעה מלאי גדול של מוצרים בהנחה של 50% ממחירם המקורי. מפזר חום, למשל, ניתן למצוא ברשת ב-29 ₪ בלבד!

כחלוצה בין רשתות מוצרי החשמל בארץ, רשת "ביג אלקטריק" היא הראשונה שהרימה את הכפפה הדיגיטאלית ועושה שימוש באפליקציה החדשנית QR  על גבי מודעות הפרסום של הרשת בעיתונות הארצית הרחבה.

שלמה טולדנו, מנכ"ל רשת ביג אלקטריק:  "זוהי עוד דרך בה יוכל הצרכן ללמוד על מבצעי החברה ולהגיע לחנות אחרי שסרק את הקוד באופן אוטומטי. אנחנו מתאימים את עצמנו לקידמה והטכנולוגיה שמאפיינת את כל תחומי החיים שלנו. חשוב לנו שהצרכנים יהיו מודעים למחירים הנמוכים שאנו מציעים לקראת סוף השנה וכחלק מחזון החברה באופן תמידי".

 כך למעשה מבקשים ברשת ביג אלקטריק להגיע לתקשורת עם עוד צרכנים שפשוט מכוונים את הסמרטפון שלהם והאפליקציה סורקת ומציגה להם את נתוני הרשת בצורה ידידותית וזמינה באופן אוטומטי.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה