אפליקציית ה-GPS של חברות הסלולר, תתריע בפני הנהגים הישראליים, על 44 מצלמות המהירות החדשות

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 29 ינואר 2012 14:45

חברת טלמפ מודיעה כי היא מרחיבה את שרות התרעות מצלמות המהירות בשירות הGPS- של 4 חברות הסלולר בישראל. השרות יכלול מעתה גם את  מצלמות הבטיחות החדשות הפרוסות בכבישי ישראל, שהתווספו לעשרות מצלמות המהירות הקיימות.

 טלמפ מספקת שירות ניווט בסלולר הכולל מצלמות מהירות קבועות וניידות, דיווחים על עומסי תנועה לאורך המסלול ועוד. במסגרת העדכון החדש, יקבלו הנהגים התראות קוליות וויזואליות כאשר יתקרבו למיקום בו נמצאות המצלמות החדשות, בדומה להתראות הניתנות על מצלמות מהירות כבר כיום. ההתראה הראשונה תודיע לנהגים כי בהמשך הכביש קיימת מצלמת מהירות, כולל המרחק ממנה. התראה שנייה יקבלו הנהגים כאשר יהיו קרובים מאוד אל המצלמה, בערך 200 מטרים ממנה. בנוסף, ועל גבי מפת מסלול הניווט יופיע אימאג' רלוונטי של  המצלמה במיקומה המדוייק.

 אודות טלמפ

חברת טלמפ הוקמה בשנת 2000 ולאחרונה נרכשה על ידי אינטל.

טלמפ מספקת שירותים מבוססי מיקום על גבי פלטפורמות סלולריות, המשווקים למשתמשי הקצה על ידי מפעילות סלולריות מובילות. מוצר הדגל של טלמפ הושק בארץ עם כל ארבע המפעילות הסלולריות  ועם המפעילות הגדולות בעולם (Vodafone, Orange-France Telecom, Telefonica, O2 ועוד) והוא כולל מענה לצרכי המשתמשים בדרכים – גישה לרשתות חברתיות, דילים והטבות, חיפוש נקודות עניין בסביבת מקום, חנייה סלולרית ועוד.

טלמפ, שלה מעל 850,000 משתמשים בארץ, ו – 7 מיליון משתמשים ברחבי העולם, זכתה להכרה עולמית ופרסים רבים, ולאחרונה אפילו דורגה במקום השמיני ברשימת    Deloitte Fast 50 Israel .

מידע נוסף ניתן למצוא באתר טלמפ: http://global.telmap.com/Content.aspx?Page=About-Company_Profile

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה