ניאו v מושק בסלקום

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 9 ינואר 2012 18:24

הודעה לתקשורת:

ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל מציגה את ה- neo V, סמארטפון אולטימטיבי מסדרת XPERIA. השקת המכשיר הופכת את סוני אריקסון לחברה המציעה את מגוון הסמארטפונים הגדול בישראל.

 ה- XPERIA neo V, אשר פועל בפלטפורמת ה- Android Gingerbread 2.3.4, מצויד במסך 3.7 אינץ' REALITY DISPLAY  עםMOBILE BRAVIA ENGIN , בעל עמידות בפני שריטות, המציג תמונה נקיה וחדה שמשפרת את חוויית הבידור. ל- neo V מצלמת 5MP, המאפשרת צילום של תמונות באיכות גבוהה, פלאש מובנה לצילום איכותי בלילה, צילום פנורמי וצילום וידאו באיכות HD. בנוסף כולל  ה- neo V גם מצלמה קדמית המאפשרת וידאו צ'אט איכותי באמצעות Skype, Google talk ועוד.

ה- neo V מגיע עם אפליקציית Panorama  Sweep D3 הייחודית, המאפשרת צילום תמונות פנורמיות בתלת מימד עם הטכנולוגיה הייחודית של Sony והצגת התמונות על מסך טלוויזיה תלת מימד, וחיבור HDMI מובנה, בעזרתו ניתן לשתף את התמונות והסרטונים באיכות HD על כל מסך טלוויזיה.

כמו כל מכשירי סדרת ה-  XPERIA, גם ה- XPERIA neo V מגיע עם יישום ה- Timescape הייחודי לסוני אריקסון, המרכז את כל הפעילויות בסמארטפון מבחינת מיילים, הודעות ברשת החברתית, SMS ותמונות, כאשר הכל מופיע בצורה כרונולוגית וברורה, כולל תמיכה נוחה ומהירה ברשתות חברתיות. בנוסף, ל-Xperia neo V  יישום Facebook inside Xperia, יישום ייחודי לסמארטפונים של סוני אריקסון, המאפשר אינטגרציה משופרת לפייסבוק ושיתוף מהיר של תמונות ומוזיקה ישירות מגלריית המכשיר.

אלי מצביץ', מנהל הפעילות של ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל, מסר כי "אנו שמחים להציג את

ה- neo V, סמארטפון נוסף מסדרת XPERIA של סוני אריקסון, ובכך להמשיך ולספק לצרכן הישראלי את נבחרת הסמארטפונים הגדולה והמגוונת ביותר, בה כל אחד יכול למצוא את המכשיר המתאים ביותר עבורו".

את ה- XPERIA neo V ניתן להשיג החל מיום שלישי הקרוב (10.1.2012) ברשת סלקום ובהמשך ברשתות נוספות.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה