חדש מ-LG: Optimus LTE Tag עם חיבור ל-NFC, אבל עם טוויסט

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום חמישי 23 פברואר 2012 12:49

ה-Tag+ יאפשר לתכנת את המכשיר מראש ללא צורך להיכנס להגדרות הטלפון בכל פעם מחדש

חברת LG הכריזה היום על התוסף החדש שלה לליין מכשירי הסמארטפון LTE בשוק הקוריאני, ה-Optimus LTE Tag. מכשיר זה, אשר הושק על רקע הצלחה במכירת מכשיר הסמארפון מהדור הרביעי הראשון בעולם, ה-Optimus LTE, מקדם את חזון החברה לספק מגוון רחב של מכשירי LTE לכל סוגי הצרכנים.

"מטרתנו היא להציע כמה שיותר מכשירי דור רביעי ב-2012", אמר ד"ר סיאוק פארק, נשיא חטיבת המובייל והתקשורת ב-LG. "ה-Optimus LTE Tag אינו רק מכשיר משופר של ה-LTE, שכן בנוסף הוא מציע תכונות חדשניות שאנחנו מאמינים שהופכות סמארטפון לחכם".

מכשיר ה-Optimus LTE Tag נקרא על שם תכונה ייחודית של המכשיר, ה-LG Tag+, עושה שימוש בטכנולוגיית NFC המתקשרת עם "תגים" שניתן לתכנתם מראש ומשנים את הגדרות המכשיר באופן אוטומטי. כך למשל, "תג משרד" יותאם לכניסה למקום העבודה והעברת המכשיר למצב שקט ומחובר לרשת אינטרנט אלחוטית. "תג מכונית" לדוגמא יכול להיות מתוכנת להפעיל את ה-Bluetooth, ג'י פי אס והעלאת הווליום. במילים אחרות, האפשרויות בלתי מוגבלות.

עם עיצוב דק, ה-Optimus LTE Tag זמין בצבע לבן, מריץ מעבד כפול ליבה 1.2 ג'יגה, גרסת Android 2.3 Gingerbread עם אופציה לשדרג ל-Ice Cream Sandwich בהמשך, מסך בגודל 4.3 אינטש. כל אלה הופכים אותו לאידיאלי לעבודה בסביבת מולטימדיה.

Key Specifications:

Chipset: 1.2GHz Dure-Core processor

Display: 4.3-inch (800 x 480) IPS

Memory: 16GB eMMC

Camera: 5.0MP with AF-LED Flash (Rear) & 1.3MP (Front(

OS: Android 2.3 Gingerbread

Battery: 1,700mAh

Others: LG Tag+, MHL (Mobile High Definition Link), DLNA (Digital Living Network Alliance(אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה