פרס לאפליקציה של ישראכרט

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 26 מרץ 2012 11:42

חברת ישראכרט זכתה בתעודת הצטיינות על פיתוח אפליקציית ההטבות ומידע פיננסי לסמארטפונים במסגרת תחרות "Mobi Awards" בכנס Mobility 2012 שנערך בת"א.

האפליקציה מאפשרת לבצע פעולות ולצפות בנתוני כרטיסי האשראי מכל מקום באמצעות מכשיר הסמארטפון. באפליקציה מוצגות שלל הטבות על ידי ממשק חדשני וגרפיקה מתקדמת, כאשר, כל אחת מההטבות מקושרת למסלול ההטבות הרלוונטי לה כחלק מתוכנית המסלולים החדשה שהשיקה ישראכרט בחודש דצמבר האחרון

צוות השופטים ציין בהחלטתו כי האפליקציה נבחרה בזכות האפיון הפונקציונלי והממשק פורץ הדרך בתחום אפליקציות האשראי בישראל. יחד עם חברת YKM  אשר לאור התמחותה באפיון ופיתוח אתרי אינטרנט ויישומים למובייל, נבחרה לפתח את האפליקציה, הצליחה חברת ישראכרט ליצור חוויה אשר משדרת את השפה התקשורתית החדשה והמיתוג החדש של ישראכרט ובו זמנית שירותית לקהל הלקוחות שלה תוך חשיפת עולם ההטבות העשיר והגדול ביותר בישראל.

האפליקציה הינה בסיס מוצק לפיתוחים עתידיים ותאפשר לישראכרט להרחיב בשנים הקרובות את פעילות המובייל שלה בקרוב האפליקציה תושק למערכות הפעלה נוספות, כאשר הראשונה שבהן היא אנדרואיד.

על ניהול וקידום האפליקציה מונתה חברתOnTheMob , אשר מתמחה בתחום הפרסום והשיווק במובייל.

תחרות Mobi Awards של אנשים ומחשבים היא תחרות שמתמקדת בעולם יישומי המובייל בשוק הארגוני ושמה לה למטרה לאתר את היישומים הטובים, המהירים והיעילים ביותר ולעודד את המצוינות וההצטיינות בקרב צוותי הפיתוח בענף.קישור להורדה מאפסטור:

http://itunes.apple.com/il/app/id489783331?mt=8

כאבי ברכיים? נסו אפוסתרפיהאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה