אפליקציות לנוקיה – פסח

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום חמישי 5 אפריל 2012 10:38

האפליקציות שינקו את ה- Nokia שלכם לקראת פסח

 

חג הפסח מתקרב ועימו טירוף הניקיונות המסורתי. רבים מאיתנו יבלו את הימים הקרובים בהפיכת כל פינה בבית, בחצר, במשרד ואפילו במכונית במטרה להשמיד כל זכר לחמץ, וגם לכלוך ואבק.

בכתבה הבאה, ריכזנו עבורכם 5 אפליקציות מ- Nokia Store, חנות האפליקציות של Nokia, שיאפשרו לכם לעשות ניקיון פסח גם בטלפון הסלולרי שלכם. כך תיפטרו בקלות מנתונים, קבצים ויישומים שאינכם זקוקים להם עוד ותיהנו ממכשיר נקי ורענן לקראת האביב.

שיהיה לכולנו חג אביב שמח וכשר!

BatchUninstall

הטלפונים שלנו תמיד מפוצצים בעשרות אפליקציות ומשחקים שהורדנו בעבר ואיננו משתמשים בהם יותר. היות ועלינו למחוק כל אפליקציה בנפרד, רובנו נוטים לדחות את מחיקתם ל"אחר כך".

האפליקציה הזו תאפשר לכם למחוק מספר רב של אפליקציות בלחיצת כפתור אחת. פשוט סמנו את כל האפליקציות שברצונכם למחוק, ולחצו על Delete.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/22597

Contacts Cleaner

כל מי שמסכנן את אנשי הקשר בטלפון שלו ממספר מקורות שונים (מחשב, דואר אלקטרוני, Facebook, כרטיס SIM וכו') נתקל בתופעה המטרידה של ערכים כפולים  ברשימת אנשי הקשר.

האפליקציה הזו תאתר ותסיר עבורכם את אותן כפילויות ותדאג שרשימת אנשי הקשר שלכם תהיה נקיה ומסודרת.

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/230375

Grovr Folder Sizes

הזיכרון הפנימי של הטלפון שלכם עמוס מעודף תמונות, קטעי וידיאו, מסמכים וקבצים? באמצעות האפליקציה הזו תוכלו לפנות מקום בזיכרון הפנימי, בקלות וביעילות.

היא תסדר עבורכם את הקבצים והתיקיות שבזיכרון הטלפון על פי הנפח שלהם, כך תוכלו להתמקד במחיקת או העברת תיקיות וקבצים גדולים במיוחד למחשב האישי, ולפנות מקום לתיקיות וקבצים גדולים אחרים…

מחיר: 1 יורו

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/107188

App Stop

חלק מהאפליקציות שאנו מתקינים בטלפון פועלות באופן קבוע ברקע, והכיבוי שלהן דורש לעיתים הכרה מעמיקה של תפריט המכשיר.

האפליקציה הזו תאפשר לכם לנקות, בלחיצת כפתור אחת, את כל האפליקציות אשר רצות ברקע, והיא שימושית מאד כאשר אנו מבקשים לבצע פעולות הדורשת ניצול של מלוא יכולות העיבוד של המכשיר (כמו ניגון סרט באורך מלא או הפעלת משחקים עתירי גרפיקה).

מחיר: חינם

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/92945

Kaspersky Mobile Security

הטלפונים הסלולריים שלנו הופכים למחשבים לכל דבר וכוללים נתונים, תמונות ומידע אישי. לכן, נדרש להגן גם עליהם באמצעות תוכנת אנטי וירוס. אפליקציית האנטי וירוס הזו מבית קספרסקי תשמור על הטלפון שלכם נקי מרוגלות, סוסים טרויאניים ווירוסים למיניהם, גם אחרי פסח…

מחיר: חינם (גרסת ניסיון ל- 30 ימים)

קישור להורדה: http://store.ovi.com/content/61970

Nokia Store , חנות האפליקציות של Nokia , כוללת עשרות אלפי אפליקציות, רבות מהן מוצעות בחינם. בחנות תמצאו משחקים, יישומים שימושיים, מוסיקה, תוכן ועוד… שווה להיכנס, להתעדכן ולהוריד.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה