משחק פסח בווייז

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 2 אפריל 2012 12:07

 

הודעה לתקשורת:

וואיז (waze) הינה אפליקציה הפועלת על גבי הטלפונים הסלולאריים של נהגים בדרך, היא מעדכנת מפות ומצב תנועה תוך כדי הנסיעה. בנוסף, נהגים יכולים לדווח גם באופן עצמאי ולעדכן משתמשים אחרים מה קורה בכביש, כולל התראות על תאונות, ניידות משטרה, פגעי מזג אוויר, הנחות על דלק ועוד. והחלק הכי טוב? בגלל שהמפה וכל התוכן שלה מיוצרת על ידי המשתמשים, וואיז (waze) מסופקת לנהגים ללא כל תשלום.

עוד אין לכם Waze ? זה הזמן להוריד http://www.waze.co.il ולצאת לטייל בחול המועד פסח, 8-12.4.12, בנגב וים המלח, בעקבות האוצרות והמטמונים של דן חמיצר, לפענח כתבי חידה, לעקוב במפות באפליקצית וואיז (waze) ולזכות כל יום במכונית חדשה!

לצד מסלול החידות של דן חמיצר של אוצר במדבר, משחק המטמון הגדול של פסח, יתקיים מסלול נוסף ומיוחד לבעלי תוכנת הניווט וואיז- (waze)  במסלול זה, אין צורך לפתור חידות, אלא פשוט לנסוע לאורך הנתיב המסומן על מפת אפליקציית הוואיז (waze) ולאסוף 5 "מטמונים" הנמצאים על הדרך. אספתם? נכנסתם להגרלה, שתתקיים בסיום המשחק, ובה ניתן לזכות ב- NISSAN ECO MICRA חדשה.

איך משחקים?

אזור המשחק הוא בין עין גדי בצפון לעין חצבה בדרום, ובין ירוחם במערב לים המלח במזרח. בעת נסיעתכם באזור זה, כשאפליקציית הוואיז (waze) פתוחה, תראו על מפת האפליקציה סימנים של סיכות ממותגות בצבעי כחול ואדום על פני מספר כבישים.

בעת שתעברו בפועל במקום בו מסומנת סיכה במפה, תשמיע התוכנה חיווי קולי אשר ייאשר כי אספתם את ה"מטמון" אותו מסמלת הסיכה. על מנת להשתתף בהגרלה יש לאסוף 4 מטמונים כחולים ומטמון אחד אדום, הממוקם באחת מ-4 תחנות המידע הממוקמות במכתש הקטן, בנחל צין, על שפת ים המלח ובמצפור ים המלח על כביש 90.

בתחנות המידע יוצגו תערוכות מידע על הנגב ואוצרות המדבר, ההיסטוריה והפעילות של כיל דשנים, רותם אמפרט נגב ומפעלי ים המלח, הנותנות חסות למשחק. בנוסף, אנשי רשות הטבע והגנים יתנו מידע על האתרים והפעילויות באזור. התערוכות תוצגנה במתחם מוצל, עם פינות התרעננות ושירותים.

טיילתם עם וואיז  (waze)ואספתם את חמשת המטמונים? למחרת היום תקבלו הודעת אישור באפליקציית וואיז (waze) בסלולארי שלכם ותתבקשו להיכנס לקישור שיצורף להודעה ולמלא פרטים אישיים, אשר יכניסו אתכם להגרלה.

ניתן לאסוף את המטמונים של וואיז (waze) מתחילת המשחק בתאריך 8/04/12 בשעה 8:00 ועד ליום האחרון של המשחק בשעה 23:00.

בין כל המשתתפים שאספו את חמשת המטמונים ומילאו את פרטיהם האישיים, תתקיים הגרלה אחת, ביום שני, 16.4.2012. הזוכה בהגרלה יתחדש במכונית NISSAN ECO MICRA 2012.

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה