פלאפון פותחת את כל ערוצי הטלוויזיה בפורטל לצפייה ללא תשלום נוסף במשך כל ימי החג

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום חמישי 5 אפריל 2012 10:39

הודעה לתקשורת:

מבלים בנסיעות בדרך לאירועי הפסח? בוב ספוג, צבי הנינג'ה, דורה, דייגו וארתור יעסיק עבורכם את הילדים – ללא תשלום נוסף! חברת פלאפון, המובילה את עולם התוכן בטלוויזיה בסלולר, הודיעה היום, כי תאפשר ללקוחותיה לצפות ללא תשלום נוסף וללא הגבלה בערוצי ה-TV בפורטל במהלך חג הפסח הקרוב ובימי חול המועד. ההטבה הניתנת למימוש במהלך כל ימי החג: החל מ- 06/04/2012 ועד ל- 14/04/2012, אינה כרוכה ברישום או התחייבות, וכוללת את כל ערוצי הטלוויזיה בפורטל לרבות סדרות טלוויזיה פופולאריות, משחקי ספורט מובילים, תוכניות הילדים ועוד.

מוטי כהן, מנהל אגף התוכן בפלאפון מסר, כי "כמובילת התוכן בסלולר, פלאפון מציעה את המגוון הרחב ביותר של תכנים איכותיים ועדכניים. החלטנו להעניק ללקוחותינו מתנה לחג אשר תנעים את זמנם בנסיעות בדרך לארוחות החג והטיולים ותאפשר להם להנות מכל התכנים בערוצי ה-TV בפורטל פלאפון – ללא תשלום נוסף".

פלאפון תאפשר במהלך החג צפייה בחינם בעשרות ערוצים מובילים מהארץ ומהעולם, ביניהם שידורים ישירים של חדשות ערוץ 2, חדשות 10, ערוצי ספורט כמו ספורט 5, ספורט 5+ LIVE, ספורט 2, ערוצי בידור של HOT, YES, רשת וקשת, ערוצי ילדים, ערוצי מוזיקה ועוד. ערוצי הילדים, כוללים מגוון רחב של תוכניות לילדים השנה וביניהם: בוב ספוג, צבי הנינג'ה, פאואר ריינג'רס, דורה, דייגו, ארתור, קופיקו, פיניאס ופרב, האנה מונטנה, בן 10 ועוד תוכניות מבית דיסני, ערוץ הילדים, ניקולודיאן ועוד. והכל בחווית הצפייה המתקדמת ביותר,.

על מנת ליהנות מהתכנים, יש להכנס לקטגוריית "ערוצי "TV בפורטל פלאפון באמצעות לחיצה על כפתור ה-PLAY במכשיר הפלאפון או לחיצה על כפתור ייעודי במכשירי  iPhone.

 

הצפייה בערוצי ה-TV בפורטל תתאפשר ללא עלות נוספת. לקוחות שאין ברשותם חבילת גלישה בפורטל, יחויבו בגין גלישה בפורטל עד להגעה לערוץ. ההטבה איננה כוללת את ערוצי המבוגרים ותכני ה-VOD. ההטבה ניתנת במכשירים תומכים ובכפוף לאזורי כיסוי הרשת.

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה