דילים בפלאפון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 6 מאי 2012 18:06

 

פלאפון משיקה היום את www.pelephonedeal.co.il  בשיתוף פעולה בלעדי עם גרופון, אתר הקופונים מקבוצת גרופון העולמית. Pelephone Deal, ימוקם באתר פלאפון ויציע לכלל לקוחות החברה דילים בלעדיים במבחר תחומים ובהנחה של עשרות אחוזים. החברה בחרה לקדם את לקוחותיה העסקיים ותאפשר להם להציג את מוצריהם באמצעות פלטפורמה חזקה וממוקדת ולה חשיפה בפני 2.9 מיליון לקוחות החברה. מבין הלקוחות העסקיים של פלאפון שכבר הבטיחו השתתפותם ב- Pelephone Deal: ניופאן, קווי חופשה, הבימה, שריג אלקטריק, רשת עולם הקולנוע, רשת מסעדות טנדורי ועוד. לקוחות החברה יוכלו ליהנות  ממגוון הטבות בלעדיות כגון: הצגה ב"הבימה" – המחזמר "כמעט נורמלי" בכיכובם של הראל סקעת ותומר שרון ב79 ₪ במקום 220 ₪. חופשה ברומא של "קווי חופשה" ב333 € ל 4 לילות והצעות רבות נוספות.

 

אריאל כהן, מנהל אגף שיווק עסקי בפלאפון, מסר כי "המיזם החדש, ממחיש את מחויבות פלאפון לרתימת חוזקות הארגון למען לקוחותיה הפרטיים והעסקיים. באמצעותו, החברה תסייע ללקוחותיה העסקיים  למנף את עסקיהם ותחשוף אותם בפני כלל לקוחות החברה. על מנת להבטיח מוצר איכותי אשר ישרת את לקוחותינו בצורה המיטבית, בחרנו לחבור ל'גרופון' אשר לה נסיון בינלאומי בתחום הקניות החברתיות. אני בטוח שלקוחותינו העסקיים והפרטיים יהנו מהערך המוסף המשמעותי שהאתר יציע להם, ומקווה, שלאורך זמן הוא יהווה פלטפורמה ליצירת קהילה עסקית שתקדם דו שיח בין לקוחות החברה".

ההרשמה הראשונית ל- Pelephone Deal תתבצע באמצעות קוד שמתקבל כ SMS לפלאפון של הלקוח אותו הוא צריך להזין בהרשמה הראשונית באתר www.pelephonedeal.co.il  . מידי יום יפורסמו באתר עסקאות משתלמות ובלעדיות ללקוחות החברה. העסקאות יוצעו למכירה בזמן מוגבל, של כ-48 שעות ולעיתים יהיו מוגבלות במספר הרוכשים, בשיטת "כל הקודם זוכה". ניתן יהיה לממש אותן באמצעות האתר או המכשיר הסלולרי, והחיוב יעשה באמצעות כרטיס האשראי של  של הלקוח.

 דורי היללי, מנכ"ל גרופון ישראל אמר היום: "גרופון גאה להיות חלק ממיזם פלאפון החדש ומביאה עימה למיזם את נסיונה הרב בעולם ובישראל בהקמה ניהול ותפעול אתר קופונים אטרקטיבי, רווחי ויעיל הן לבעלי העסקים והן לצרכנים".

קישורים פרסומיים:

איטריידר, אתר אופציות בינאריות

משחקים לילדים

פיתוח לאייפון

קורס טכנאי סלולר

מימיות שוות

ייעוץ משכנתאות

תיקוני אייפון

 אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה