השקה מרשימה ל-:CycleBe

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 15 מאי 2012 11:42

הודעה לעיתונות

CycleBe יוצאת בשיתוף פעולה עם חברת Gps&More, משווקת תוכנת הניווט המובילה IGO ומציעה הורדה חינמית של האפליקציה לבעלי סמארטפונים מבוססי אייפון ואנדוראיד

מאי 14, 2012 — אלפי רוכבי אופניים בישראל הורידו בחודש הראשון להשקה את האפליקציה החדשנית שהושקה על ידי חברת הסטארט-אפ הישראלית CycleBe במטרה להביא לשיפור בטיחות הרכיבה בכביש. האפליקציה החינמית, מאפשרת לנהגים בעלי טלפונים חכמים לקבל התראה על התקרבות מסוכנת לרוכבי אופניים בשולי הדרך.

בעקבות ההשקה המוצלחת, יוצאת עתה CycleBe בשיתוף פעולה עם חברתGps&More , המציעה את תוכנת IGO לניווט לווייני חכם ומקצועי בתלת-ממד מלא . נהגים שברכבם מותקנות מערכות IGO תומכות TMC יקבלו התראה ויזואלית והתראות כלליות על מקטעי כביש, המתאפיינים ברוכבי אופניים בצידי הדרך. על המפה יוצג מקטע הכביש בו תנועת רוכבי אופנים בצד הדרך (כולל תמרורי אזהרה על המפה).

שיתוף פעולה זה יבוא ליידי ביטוי לא רק למערכות ברכב אלא גם בתוכנת IGO PRIMO לאייפון/אייפד . כל לקוחות התוכנה באייפון בעלי חבילת ה-TMC  ייהנו מחבילה זו כחלק ממגוון התראות דיווחי התנועה.

"אנחנו מרוצים מאוד מקצב החדירה של האפליקציה שלנו בקרב ציבור רוכבי האופנים בישראל עד כה", אמר רז מלחי מנכ"ל CycleBe. "היקף ההורדות, שעלה על כל הציפיות, מחזק את ההערכה שלנו שכל רוכב כביש צריך לעשות שימוש באפליקציה על מנת לשפר את הנראות שלו על הכביש ולסייע לנהגים לקבל מידע בזמן אמת על מיקומו בשולי הדרך".

"IGO הינה התוכנה המובילה בישראל בתחום מערכות הניווט לרכב ועל כן שיתוף הפעולה עם CycleBe היה אך טבעי וחשוב, אנו פועלים רבות למען הזהירות בדרכים ומאמינים בחשיבות שילוב ההתראות  בתוכנה למען יושבי הרכב ורוכבי האופניים כאחד," אמר דודי וירניק, נשיא .Gps&More

"שיתוף הפעולה עם CycleBe מצטרף כפעילות משלימה וכוללת לחבילת זהירות בדרכים שפיתחנו בשיתוף עם עמותת אור ירוק המסייעת בפעילות מניעה בכביש על ידי מתן מידע עם ערך בטיחותי לנהגים"(החבילה כוללת מגוון התראות קירבה לנהג כגון פסי האטה, מפגש מסילות רכבת, כבישים וצמתים מסוכנים ועוד)".

האפליקציה של CycleBe מוצעת כיום למשתמשים באמצעות טלפונים מבוססי אנדרואיד ואייפונים. האפליקציה מעבירה לנהג התראה על אופניים בדומה להתראה המתקבלת על מצלמות מהירות, שוטרים וכ"ו.

את אפליקציית CycleBe ניתן להוריד ללא תשלום בחנויות היישומיםGoogle Play  ו-Apple App Store. כל שנדרש מהרוכב לעשות הוא להפעיל את האפליקציה עם היציאה לרכיבה ובאמצעות טכנולוגיית GPS מתקדמת, יקבלו נהגים  בעלי מערכות ניווט התראה על מיקום הרוכב על הכביש בכל רגע נתון.

אודות CycleBe

חברת CycleBe  מפתחת אפליקציות המיועדות להביא לשיפור ברמת הבטיחות של רוכבי האופניים ולשפר את תחושת הביטחון של הרוכבים ובני משפחותיהם.

באמצעות שימוש בטכנולוגיית GPS מתקדמת משדרת האפליקציה בזמן אמת למערכות הניווט ברכב ומאפשר לנהגים לקבל התראה מוקדמת על התקרבות לרוכב אופניים בשולי הכביש. ההתראות מועברות באמצעות הפתרון הטכנולוגי של חברת דיסל המתמחה בהעברת דיווחי תנועה למערכות הניווט ברכב.

להורדת האפליקציה ניתן לגלוש לאתר של CycleBe בכתובת http://www.cyclebe.com/.

אודות Gps & More

חברת Gps & More , בבעלות דודי וירניק וקובי הלפרין הינה המשווק הבלעדי בישראל של חברת NNG  העולמית. Gps & More  שמה לה למטרה לקדם את נושא הניווט האישי (ברגל וברכב) בישראל ומשווקת מזה כ-10 שנים מערכות ניווט למחשבי כף יד שונים, לרכבים מכל הסוגים ולטלפונים חכמים עם מפות ישראל ושאר העולם בשפות רבות. החברה מיפתה את ישראל באופן עצמאי במשך מספר שנים והיא בעלת המפות המפורטות והמדויקות ביותר במדינת ישראל כיום תוך שימוש באמצעי מיפוי החדשניים בעולם לרבות מערכת מיפוי תלת מימדית בלייזר המאפשרת להגיע לנקודת ציון מדויקת אפילו של חלון בודד בקומה העשרים של בניין…

איטריידר, אתר אופציות בינאריות

משחקים לילדים

פיתוח לאייפון

קורס טכנאי סלולר

כוסות תרמיות

ייעוץ משכנתאות

תיקוני אייפון

 החלפת מפרק ירךאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה