חברת LG מכרה 3 מיליון סמארטפונים בטכנולוגיית הדור הרביעי

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 29 מאי 2012 19:55


חברת LG הודיעה היום כי סך כל המכירות של מכשירי הסמארטפונים תומכי הדור רביעי (LTE) שלה ברחבי העולם הגיעו לשלושה מיליון יחידות, נתון המציב את LG בחזית התחרות עם מתחרותיה בשוק הדור הרביעי.

מנקודת מבטה של LG השגת יעד זה מבטא את נכונותה של האסטרטגיה לפיה יש לתת דגש בהתאם לצרכי המשתמשים. בכוונתה של LG להרחיב את נוכחותה בהובלת בשוק זה במספר מדינות נוספות – 10 עד 20 במספר – עד סוף שנת 2012.

"ההגעה ליעד של שלושה מיליון מחזק את הובלתה של LG בתחום הדור הרביעי", אמר ד"ר סיאוק פארק, נשיא ומנכ"ל חטיבת המובייל בחברה. "שיפור חוויית המשתמש היא הבסיס בחזון של LG ונמשיך להוביל מגמות בעולם הדור הרביעי לסמארטפונים על ידי הצעת מאפיינים שישפרו את חייהם של המשתמשים שלנו".

להלן מספר עובדות ונקודות ציון על הסמארטפונים של LG בטכנולוגית הדור הרביעי:

- מודל ה-LTE הראשון של LG, ה-Revolution by LG, יצא במאי 2011.

- מכשיר ה-LG Optimus LTE – מכשיר הסמארטפון הראשון בעולם עם טכנולוגית הדור הרביעי יוצא באוקטובר 2011, והגיע ליעד מיליון מכירות בתוך 100 הימים הראשונים להשקתו, נתון שהפך אותו למכשיר הדור הרביעי הפופלרי ביותר בתחילת השנה.

- מכשיר ה-LG Optimus Vu שיצא בפברואר השנה הוא מכשיר הדור הרביעי הדק ביותר – 8.5 מ"מ בלבד.

- מכשיר ה-Optimus LTE II הוא המכשיר האחרון בסדרת מכשירי הדור הרביעי עם 2GB RAM, יצא בשבוע שעבר לשוק הקוריאני

על פי דו"ח של Jefferies & Company, חברת LG רשומה כמובילה בינלאומית בכל הקשור בפטנטים הקשורים לטכנולוגיה זו, כאשר מתוך 1,400 פטנטים, 23 אחוזים שייכים ל-LG שהם שווי ערך לכמעט 8 מיליארד דולר. LG פיתחה יכולות דור רביעי כבר ב-2007, וב-2008 הציגה את צ'יפ מודם המותאם לטכנולוגיה זו. ב-2010 היא הציגה את טכנולוגית הדור הרביעי המהירה בעולם, וב-2011 ביצעה את שיחת הטלפון הראשונה על רשת הדור הרביעי.

איטריידר, אתר אופציות בינאריות

משחקים לילדים

פיתוח לאייפון

קורס ביטוח

כוסות תרמיות

ייעוץ משכנתאות

תיקוני אייפון

בלט דיסקאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה