סמסונג מציגה את ה- GALAXY S III

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 7 מאי 2012 19:14

הודעה לעיתונות:

סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, מובילה עולמית בתחום תקשורת דיגיטאלית וטכנולוגיות דיגיטליות משולבות, הכריזה על הדור השלישי של  ה- GALAXY S' ה- GALAXY S III.

כטלפון שעוצב עבור בני אדם בהשראת הטבע, ה- GALAXY S III הוא טלפון שמזהה את קולך, מבין את כוונותיך, ומאפשר לך לחלוק רגעים באופן מיידי וקל.

הסמארטפון החדשני והמבריק הינו בעל אינטליגנציה מתקדמת ההופכת את חיי היומיום של המשתמש לקלים בהרבה. עם ה- Samsung GALAXY S III אתה יכול לצפות בתוכן שלא כמו בעבר, באמצעות מסך ה- HD Super AMOLED.

מצלמת 8MP ומצלמת 1.9MP קדמית מציעות למשתמשים מגוון תכונות מצלמה חכמות ואמצעי זיהוי פנים המבטיחים כי כל הרגעים החשובים נקלטים בקלות מיידית.

ה- Samsung GALAXY S III מגיע עם Android 4.0 Ice Cream Sandwich . מצויד בטכנולוגיה אינטואיטיבית, ה- GALAXY S III מספק חווית משתמש אישית ללא פשרות.

"באמצעות מכשיר ה- GALAXY S III, סמסונג ממקסמת את חווית המשתמש בעזרת שילוב חומרה מעולה עם שימושיות smartphone מתקדמת" אומר ג'יי קיי שין, נשיא וראש חטיבת

ה-IT & Mobile Communications בסמסונג. "ה- GALAXY S III נועד להיות חכם ללא מאמץ ואינטואיטיבי בפשטותו והוא נוצר תוך חשיבה מעמיקה על הצרכים והיכולות האנושיים שלנו. אני גאה ביותר בעובדה כי מכשיר ה- GALAXY S III מאפשר את החוויה החלקה, הטבעית והממוקדת ביותר בצרכים אנושיים וכי הוא פותח אופק חדש המאפשר לכם לחיות בצורה בלתי רגילה".

הצגת אינטראקציה טבעית

ה- GALAXY S III משפר את האינטראקציה הקיימת בין המכשיר למשתמש. הוא חכם מספיק על מנת לזהות את פניך, קולך ותנועותיך. ה- GALAXY S III מתאים את עצמו למשתמש ספציפי על מנת לספק חוויית שימוש נוחה וטבעית יותר.

באמצעות פונקצית ה- ‘Smart stay’ החדשנית , ה- GALAXY S III מזהה מתי המשתמש מבצע משימות בטלפון –  קורא ספר אלקטרוני או גולש באינטרנט, לדוגמא -  באמצעות המצלמה הקדמית אשר מזהה את עיניו; המכשיר שומר על תצוגה בהירה לשימוש מתמשך ונעים.

ה- GALAXY S III מציג את פונקצית ה-'S Voice', ממשק המשתמש בעל השפה הטבעית המתקדמת, אשר מקשיב ומגיב למילותיך. בנוסף לחיפוש מידע ותקשורת מכשיר-משתמש בסיסית, פונקצית ה- 'S Voice'מאפשרת שליטה מתקדמת במכשיר ומתן פקודות שונות. לדוגמא, כאשר השעון המעורר מצלצל אך אתה זקוק לעוד קצת זמן מנוחה, תוכל להגיד ל- GALAXY S III שלך "snooze". כמו כן, ניתן להשתמש ב S Voice על מנת להשמיע שירים מועדפים, להנמיך ולהגביר את הווליום, לשלוח הודעות SMS ומיילים, לארגן את לוח הזמנים או באופן אוטומטי להפעיל את המצלמה ולצלם תמונה.

בנוסף לזיהוי פניך וקולך, ה- GALAXY S III מבין את תנועותיך למקסום השימושיות. אם בזמן שליחת הודעה החלטת להתקשר במקום לסמס, פשוט הרם את הטלפון לאוזנך ופונקצית ה- ‘Direct call’ תחייג למספר של הנמען.

בעזרת פונקצית ה- ‘Smart alert’, ה-  GALAXY S IIIיציל אותך מצרות ע"י כך שיתפוס עבורך את כל ההודעות והשיחות שלא נענו. הטלפון ירטוט על מנת להודיע על סטאטוסים שלא נענו לאחר שיורם ממצב של המתנה.

שיתוף קל ומיידי

מכשיר ה- GALAXY S III Samsung  הינו יותר ממכשיר אישי עבור משתמש אחד, הוא מותאם לשיתוף מלא של החוויות שלך עם חברים ומשפחה, ללא תלות במיקומך.

באמצעות פונקצית ה- ‘S Beam’ ה- GALAXY S III משפר את ה- Android™ Beam ומאפשר שיתוף קובץ ווידיאו של 1GB תוך 3 דקות וקובץ מוסיקה של 10MB תוך 2 שניות. כל זאת באמצעות נגיעה פשוטה בטלפון GALAXY S III נוסף, אפילו ללא חיבור Wi-Fi או קליטה סלולארית.

פונקצית ה- ‘Buddy photo share’ מאפשרת שיתוף קל ומהיר של תמונות מגלריית התמונות עם כל חבריך המופיעים בתמונה.

באמצעות פונקצית ה- ‘AllShare Cast’ משתמשים יכולים לחבר את מכשיר ה- GALAXY S III שלהם לטלוויזיה על מנת להעביר באופן מיידי את תכני ה smartphone למסך הגדול יותר.

פונקציית ה 'AllShare Play' מאפשרת להעביר את כל סוגי הקבצים בין ה

ה- GALAXY S III לטאבלטים, מחשבים וטלוויזיות תומכי DLNA ללא תלות במרחק בין המכשירים השונים.

פונקצית ה- ‘AllShare play’ כוללת בתוכה גם את תכונת ה- ‘Group Cast’ המאפשרת לשתף את מסך המכשיר שלך בין חברים על אותה רשת Wi-Fi: ניתן להעיר הערות או להוסיף שינויים יחד עם עמיתים לעבודה אשר יוצגו בזמן אמת על מסך המכשיר האישי שלך.

עיצוב המעמיד את האדם במרכז עם ביצועים ללא פשרות

ה- GALAXY S III לא מציג רק תכונות מתקדמות עם שימושיות מתקדמת, אלא מספק גם חוויה ארגונומית נוחה באמצעות עיצובו הממוקד באדם. אחיזתו הנוחה, הקימורים העדינים וצורתו האורגנית מספקים תחושה ועיצוב הממוקדים באדם עצמו.

בהשארת הטבע- תפיסת העיצוב של המכשיר נובעת  מהזרימה והתנועתיות שבטבע. אלמנטים של רוח, מים ואור הם שהביאו לעיצובו הפיסי של ה- GALAXY S III.

במהותו, העיצוב המינימאלי והאורגני בא לידי ביטוי בקווים החלקים והלא לינארים של המכשיר. בעת ההשקה המכשיר יהיה זמין בצבעים כחול צדפה ולבן שיש. סמסונג תציג בהמשך מגוון צבעים נוסף.

באמצעות מסך ה- Super  AMOLED  HD 4.8 אינץ' ה- GALAXY S III מציע חווית צפייה גדולה ומלאת חיים. מורשת מסכי ה- Super AMOLED במכשירים הסלולריים של סמסונג אף משתפרת לתצוגת HD ולזוויות צפייה רחבות יותר ב- 16:9 . כמו כן, על מנת להבטיח חיבור מהיר יותר, מציע ה- GALAXY S III ה- Wi-Fi Channel Bonding אשר מכפיל את רוחב הפס של של ה- WiFi.

ה- GALAXY S III מכיל גם מגוון תכונות נוספות המשפרות את הביצוע ואת חוויית המשתמש הכללית בדרכים חדשות לגמרי. פונקצית ‘Pop up play’ מאפשרת לנגן ווידאו בכל מקום על המסך שלך תוך כדי הפעלת משימות אחרות במקביל, פעולה המאפשרת להימנע מכיבוי והדלקת סרטוני הוידיאו בכל פעם שצריך לבדוק מיילים חדשים או לגלוש באינטרנט.

מצלמת ה- 8MP הינה בעלת מהירות צמצם ללא עיכובים, המאפשרת צילום של אובייקטים זזים בקלות ללא עיכוב- התמונה שהינך רואה היא התמונה שתצלם.

באמצעות פונקצית ה- ‘Burst shot’ המאפשרת צילום של כ- 20 פריימים רצופים ופונקצית ה- ‘Best photo’ הבוחרת עבורך את התמונה הטובה ביותר מבין שמונה תמונות שצולמו, ה- GALAXY S III מבטיח למשתמשים חווית צילום משופרת ובלתי נשכחת.

צילום וידאו באיכות HD  אפשרי גם עם מצלמת ה- 1.9MP הקדמית המאפשרת צילום וידיאו עצמי. תאורה אחורית משופרת מאפשרת גם למנוע טשטוש בתמונות הנובע מרעידות, גם בתנאי תאורה נמוכים.

באמצעות טכנולוגיית NFC, ה- GALAXY S III מאפשר גם תשלום סלולארי. חוויית המשחק מתעצמת באמצעות ה-‘Game Hub’ המאפשר גישה למשחקים חברתיים רבים וה- Video Hub המאפשר למשתמשים איכות גבוהה של צפייה בטלוויזיה ובסרטים. ה- Samsung Music Hub מציע שירות סטרימינג אישי למוסיקה Game Hub,  Video Hub ו- Music Hub יוצעו בתחילה בשווקים נבחרים ובהמשך יוצעו גלובלית.

מכשיר ה- GALAXY S III יהיה זמין מסוף חודש מאי באירופה לפני שיושק בשווקים נוספים ברחבי העולם. גרסאות ה-LTE יהיו זמינות בצפון אמריקה, יפן ודרום קוריאה במהלך הקיץ הזה.

 

  • Android, , Google Android Market, Google Maps, YouTube, Gmail, Google

 Talkו- Google Search הם סימנים מסחריים של חברת גוגל (Google).

 

 

Samsung GALAXY S III Product Specifications

 

 

Network

2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz3G (HSPA+ 21Mbps): 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz

4G (Dependent on market)

Display

4.8 inch HD Super AMOLED (1280×720) display

OS

Android 4.0 (Ice CreamSandwich)

Camera

Main(Rear): 8 Mega pixel Auto Focus camera with Flash & Zero Shutter Lag, BSI

Sub (Front): 1.9 Mega pixel camera, HD recording @30fps with Zero Shutter Lag, BSI

Video

Codec: MPEG4, H.264, H.263, DivX, DivX3.11, VC-1, VP8, WMV7/8, Sorenson Spark

Recording & Playback: Full HD (1080p)

Audio

Codec: MP3, AMR-NB/WB, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, OGG, FLAC, AC-3, apt-X

Additional

Features

S Beam, Buddy photo share, Share shot

AllShare Play, AllShare Cast

Smart stay, Social tag, Group tag, Face zoom, Face slide show

Direct call, Smart alert, Tap to top, Camera quick access

Pop up play

S Voice

Burst shot & Best photo, Recording snapshot, HDR

Google Mobile Services

Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude

Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies

Google Plus, YouTube, Google Talk,

Google Places, Google Navigation, Google Downloads

Connectivity

WiFi a/b/g/n, WiFi HT40

GPS/GLONASS

NFC

Bluetooth® 4.0(LE)

Sensor

Accelerometer, RGB light, Digital compass, Proximity, Gyro, Barometer

Memory

16/ 32GB User memory (64GB available soon) + microSD slot (up to 64GB)

Dimension

136.6 x 70.6 x 8.6 mm, 133g

Battery

2,100 mAh

* Specifications above may differ on the LTE version.

* All functionality, features, specifications and other product information provided in this document including, but not limited to, the benefits, design, pricing, components, performance, availability, and capabilities of the product are subject to change without notice or obligation.

 

 

אודות סמסונג אלקטרוניקס בע"מ
סמסונג אלקטרוניקס בע"מ היא מובילה עולמית בתחום מוליכים למחצה, טלקומוניקציה, תקשורת דיגיטאלית וטכנולוגיות דיגיטאליות משולבות עם מחזור מכירות כולל של  143.1 מיליארד דולר בשנת 2011.

חברת סמסונג מעסיקה כ- 222,000 עובדים ב- 205 משרדים ברחבי 71 מדינות. החברה מורכבת משני ארגונים המרכיבים יחד תשע יחידות עסקיות שפועלות באופן עצמאי: מדיה דיגיטלית ותקשורת, תצוגה חזותית, תקשורת ניידים, מערכות תקשורת, מכשירי חשמל דיגיטליים, פתרונות IT, הדמיה דיגיטלית, זיכרון, מערכת LSI ו-LCD.

חברת סמסונג המובילה במגוון של קריטריונים כלכליים, סביבתיים וחברתיים הוכרזה כחברת הטכנולוגיה היציבה ביותר על פי מדד דאו ג'ונס לקיימות לשנת 2011.

איטריידר, אתר אופציות בינאריות

משחקים לילדים

פיתוח לאייפון

קורס טכנאי סלולר

מימיות שוות

ייעוץ משכנתאות

תיקוני אייפון
אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה