תיקוני אייפון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום חמישי 24 מאי 2012 19:29

מאס לכם לשלם ביוקר על תיקוני אייפון? הגיע הזמן שתשקלו לעשות שירות של אחריות מקיפה בחברת אייקום דיגיטל – שירות שיכול לחסוך לכם סכומי כסך ניכרים במקרה של תקלה עתידית, או חס וחלילה גניבה ואובדן.

בישראל נמכרו בשנים האחרונות יותר ממיליון מכשירי אייפון מדגמים שונים, באמצעות חברות הסלולר ובחנויות פרטיות. המכשירים זוכים לפופולאריות רבה בזכות העיצוב היפה, הממשק הנוח והגישה למיליוני אפלקציות, משחקים, שירים וכו'. לצד כל היתרונות הללו – יש למכשירי אייפון גם חסרונות לא מעטים ואחד הבולטים שבהם הוא העלות הגבוהה של התיקונים, שמצטרפת כמובן למחיר היקר של המכשיר.

חברות הסלולר אמנם מציעות שירותי ביטוח לאייפון ותיקונים, אבל זה שירות יקר, חלקי ואיטי מאד, והחברות אינן רשאיות כלל לטפל בחלק גדול מסגי התקלות הקיימים. חלק מהתיקונים אף מבוצע בחו"ל ולוקח זמן רב. בניגוד לשירות הביטוח שמציעות סלקום, פלאפון ואורנג', השירות של חברת אייקום דיגיטל הוא שירות שכולל מספר תיקונים ללא הגבלה לאורך תקופת האחריות וכמו כן הם מבוצעים תוך זמן קצר מאוד, מה שמבטיח לכם שהמכשיר יוחזר לכם במהרה. בינתיים אתם יכולים לקבל מכשיר חלופי. בנוסף, תוכלו לרכוש מכשיר אייפון חלופי בעלות נמוכה מאוד, במקרה שהמכשיר ייגנב או ילך לאיבוד.

תיקוני אייפון כוללים גם תיקונים של בעיות חומרה כמו נזקים למסך המגע הרגיש או תקלות שנובעות כתוצאה מחשיפה לרטיבות – וגם תיקוני תקלות תוכנה שנובעות בדרך כלל מהורדת תוכנות לא חוקיות שבהן וירוסים מזיקים.

התיקונים בחברת אייקום דיגיטל מבוצעים כולם על ידי טכנאים מוסמכים בעלי ניסיון רב, תוך הקפדה על שימוש בחלפים איכותיים ביותר. סניפי החברה פרושים בכל רחבי הארץ. המשרד הראשי נמצא בדיזינגוף סנטר בתל אביב – ושאר הסניפים נמצאים בסניפי מוטורולה ברחבי הארץ וניתן להצטרף בהם לשירות לאחר בדיקת המכשיר בידי טכנאי.

מלבד תיקוני אייפון החברה מספקת גם שירותי תיקונים למכשירי סלולר חכמים נוספים – וכן שירותים של אחריות מקיפה למכשירי סמסונג גלקסי ולמכשירים חדשים של חברת  HTC שפועלים כמו הגלאקסי על מערכת ההפעלה של גוגל, אנדרואיד.אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה