הסמארטפון מרובע הליבות הראשון של LG נוחת באירופה; בחודשים הקרובים יגיע גם לישראל

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שני 11 יוני 2012 14:41


חברת LG  הודיעה כי מכשיר הסמארטפון מרובע הליבות הראשון שלה, ה-Optimus 4X HD, זמין לרכישה באירופה. המכשיר הוצג לראשונה בתערוכת המובייל MWC בפברואר השנה בברצלונה. תחילה יגיע המכשיר לגרמניה, ולאחר מכן להולנד, שבדיה, בריטניה ואיטליה, ובשבועות והחודשים הקרובים יגיע גם ליבשת אסיה, דרום ומרכז אמריקה. גם לישראל צפוי המכשיר להגיע בחודשים הקרובים.

ה-Optimus 4X HD מצוייד במעבד מרובע ליבות NVIDIA's 4-PLUS-1 ו-Tegra3, אשר מפעילה את כל ארבעת הליבות רק כאשר יש צורך במקסימום כוח. עם זאת, המערכת יודעת לשמור על הסוללה כאשר הדבר אפשרי – למשל בסטנד באיי או מצב האזנה למוסיקה. בעזרת אפליקציית ה-Eco-Mode שתסופק ביחד עם עדכון התוכנה, המשתמשים יוכלו לסגור באופן ידני כל אחד מהמעבדים – דבר שיבטיח שליטה אפילו טובה יותר וביצועים גבוהים. בנוסף לכך, סוללת ה-2,150 mAh – החזקה ביותר מבין מכשירי הארבע ליבות – מסוגלת להחזיק זמן רב הרבה יותר ללא תוספות חיצוניות.

מסך ה-Optimus 4X הינו בגודל 4.7 אינץ' מסוג True HD IPS, המציע חוויית צפייה בהירה ברזולוציית 1280X720. יחס ה-16:9 מאפשר לצופה לראות יותר אינפורמציה, וצפיפות הפיקסלים – 313ppi ופאנל ה-IPS Stripe RGB מאפשר הצגת טקסט חדה וברורה יותר.

"ה-Optimus 4X HD מהיר, אבל מהירות אינה מה שהופך מכשיר לסמארטפון מעולה", אמר ד"ר יונג-סיאוק פארק, נשיא חטיבת המובייל של LG. "ממשק משתמש ייחודי ויישומים בלעדיים שפותחו על ידי LG ספציפית למכשיר הזה הופכים אותו להרבה מעבר להיותו מרובע ליבות. ה-Optimus 4X קובע רף גבוה לתעשייה כולה ולמתחרים שלנו".

ממשק המשתמש – ה-Optimus UI 3.0 כולל בין השאר את פונקציית ה-QuickMemoTM המאפשרת למשתמש לכתוב הערות על גבי המסך ללא צורך בפתיחת אפליקציה כלשהי. המכשיר מגיע גם עם טכנולוגיית ה-Media PlexTM המשלבת בין פונקציות המשפרות את הצפייה בוידאו ותמונות כמו למשל Fingertrip Seek ו-Live Zooming המאפשרת חיפוש בסרטנים עם תצוגה מקדימה וכמו כן ZOOM IN בסרטונים. בנוסף לכך, קיימת אופציית ה-Time Catch אשר מצלמת באופן אוטומטי תמונות גם לפני שלוחצים על כפתור הצילום, ובכך ניתן לבחור חלופות נוספות לצילום "כדי שהרגע לא יתפספס" .

לצפייה בסרטוני הדגמה של המכשיר וההפיצ'רים המיוחדים ניתן לגלוש לקישור למטה. שימו לב שקישור זה יביא אתכם לא לסרטון אחד, אלא למספר סרטונים שירוצו באופן אוטומטי

http://www.youtube.com/watch?v=UnSFGI80Fro&list=PL417CE7C75340D0BC&index=1&feature=plpp_video&noredirect=1

איטריידר, אתר אופציות בינאריות

משחקים לילדים

פיתוח לאייפון

קורס ביטוח

כוסות תרמיות

ייעוץ משכנתאות

תיקוני אייפון

בלט דיסק

דיקור סיני

שלמה בוחבוט

לוטו קבוצתיאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה