אפליקציה ללימוד נגינה

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום ראשון 19 אוגוסט 2012 20:12

תומר גוט (34), ישראלי  נשוי +ילדה קטנה ומקסימה בשם אנה, עסק הרבה שנים כמפיק מוסיקלי של מוסיקה אלקטרונית.  ועשה רמיקסים (רשמיים ולא רשמיים) לאמנים כמו שרית חדד, להקת השמחות ,לאמנים בינ"ל ועוד.

בנוסף הספיק להוציא אלבום עצמאי בשם Digitalic G למוסיקה אלקטרונית שמושמע במועדונים, וברדיו עד היום.

גוט, חתום בחברת "Armada" של Buuren Armin van (הDJ  והמפיק מספר 1 בעולם היום).

לתומר רקע בעבודה ברדיו בערוץ 99 FM בהם הפיק תכנית קלאב יומית, אשר במסגרת תפקידו הנחה הרבה אמנים צעירים-וילדים שרצו להתקדם ולפתח את לימודי המוסיקה שלהם.

מאז עבודתו זו, הציב לעצמו למטרה לעזור ולפתח אמנים צעירים ולסייע להם בלימודי המוסיקה שלהם.

במקביל לעשייה המוסיקלית שלו, עסק תומר מאז סיום הצבא בלימודי מחשבים ופיתוח תוכנה.

התפתחות העידן הטכנולוגי והפייסבוק , כמו גם לידת ביתו לפני כשנה הביאה את תומר לחפש אפליקציות המאפשרות לימודי אקורדים תווים וסולמות בהם יוכל לעשות שמשו בנגינה לביתו, וכמו כן לא שכח את רצונו לסייע לאמנים הצעירים בתחום זה גם כן.

משלא מצא תוכנות ואפליקציות בתחום החליט לפתח כזו בעצמו.

"השילוב בין הידע המוסיקלי , הטכנולוגי והצורך הקיים בשוק האפליקציות כיום , הביא אותי לחבור למספר שותפים ולהקים את חברת TaktiTech שמרכזה בקליפורניה בארה"ב. ולפתח יחד אפליקציה פשוטה וקלה המאפשרת בעצם לכל אחד ללמוד לנגן ולהתאמן על אקורדים וליווי מוסיקלי.

אני מקווה לאפשר לכל מי שרוצה –ילדים ומבוגרים –להתאמן ולהרחיב את הידע שלהם בנגינה וליווי מוסיקלי להצליח לעשות זאת בקלות ובאופן יעיל שיפתח אצלם את היכולת לנגן ולעסוק במוסיקה-אם כל האומנויות".

דוגמא לאחד השירים שנכתבו והופקו ע״י תומר שהקים את ההרכב "אוטרא קוזא"-קח עוד שנייה  http://www.youtube.com/watch?v=odwpkxaB3kUאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה