מחקר סלולרי חדש

פורסם על ידי גבע קרא עוז | ביקורת סלולרים | יום שני 6 אוגוסט 2012 22:23

והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom, שותפה של קבוצת אמן, פרסמה את דו"ח השימושיות וההטמעות שלה לרבעון השני של 2012. הדו"ח מספק מידע על סוגי הסמארטפונים והטאבלטים עליהם הותקנה תוכנת Good ושופך אור על מגמות בתחום השימושיות במכשירים הניידים בארגונים.

מן הדו"ח עולה כי כמות המכשירים הניידים העושים שימוש במערכת ההפעלה אנדרואיד מבית גוגל כמעט הכפילה עצמה, אך מערכת ההפעלה iOS מבית אפל ממשיכה להיות הדומיננטית בשוק הארגוני, בעיקר על גבי מכשיר ה- iPhone 4S. 70.8 אחוזים ממערכות ההפעלה בהן הותקנה תוכנת Good ברבעון היו של iOS, 28.3 אחוזים – אנדרואיד ו- 0.9 אחוזים – מערכת Windows Mobile Phone 7.
בממוצע, הגרסאות האחרונות של ה- iPhone וה- iPad היו הפופולאריות ביותר בקרב משתמשי Good, כאשר ה- iPhone 4S הינו הפופולארי ביותר, כפול מכל מכשיר טלפון סלולארי אחר.

השימוש הארגוני בטלפונים חכמים הפועלים בפלטפורמת אנדרואיד כמעט מכפיל עצמו מרבעון לרבעון ואחראי על 36.9 אחוזים מתוכנות ה- Good שהוטמעו ברבעון זה. מכשיר
ה- Galaxy SIII של סמסונג הוביל את ההתקנות במערכת הפעלה זו. בגזרת הטאבלטים,
ה- iPad של אפל ממשיך להוביל, עם 94.5 אחוזי הטמעה בתחום הטאבלטים.
"ניידות אינה עוד מכשיר שצוות ה-IT צריך לתמוך בו, אלא שינוי מהותי לכיוון דרך חדשה בה ניתן להעצים עובדים, לקוחות ושותפים בעזרת יישומים חדשים לחיבוריות ושיתופיות", אמר ג'ון הרמה (John Herrema), סמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה בחברת Good Technology. "דו"חות השימוש בפלטפורמת Good מראים כי יותר ויותר מלקוחותינו, בכל המגזרים, מאמצעם את מגמת הניידות כאסטרטגיה חדשה לשיפור היעילות והעסקים. אנו מצפים לראות המשך צמיחה במערכות ההפעלה iOS, Android ו- Windows Mobile ברבעון השלישי, כאשר מכשירים ניידים חדשים יגיעו לשוק ולקוחותינו ימשיכו בתוכניות הניידות בארגונים שלהם".

צביקה ויסמן, מנכ"ל משותף בקבוצת InnoCom, אמר: "הדו"ח שפרסמה Good תומך גם במצב בשוק הישראלי – יותר ויותר ארגונים עסקיים מבינים כי מגמת הניידות תלך ותתפתח ולכן יש חשיבות בהטמעת פתרון שאינו כולל רק את פן ניהול המכשירים, אלא בעיקר את אבטחתם ואבטחת המידע הארגוני הנמצא עליהם, על מנת שיאפשר שימוש באפליקציות ארגוניות על גבי אותם מכשירים. שימוש זה יביא לייעול תהליכי עבודה אשר יביא עימו חסכון כספי רב לארגון".אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה