אפליקציה חדשה לסטודנטים

פורסם על ידי גבע קרא עוז | הודעות לתקשורת | יום שלישי 7 אוגוסט 2012 21:33
  • אפליקציה חדשה שפותחה על ידי שני סטודנטים ממחלקת הנדסת חשמל במכללת אפקה, רן פילוסוף ולירון דנקנר מביאה את הציונים לסטודנטים בזמן אמת.
  • האפליקציה יודעת לדגום את מערכת הציונים והמידע לסטודנט ונותנת התראה לסטודנט על כל ציון חדש, וכשמתקבלת התראה כזו ניתן להיכנס לאפליקציה ולהתבונן בציון שבתעדכן.

·         הרעיון ליצור אפליקציה כזו התחיל כמו רעיונות גדולים אחרים- מתוך צורך ממשי וקיים. הרצון בידיעת ציון המבחן בהקדם דוחף רבים לדגום רבות את מערכת האפקה נט (תוכנת הציונים). כמו סטודנטים רבים קבלת הודעת sms לנייד מספר שעות ולעיתים ימים לאחר קבלתו במערכת אפקה נט אינו מספק ויש צורך בעבודה נוספת כדי לפתור את החיסרון שבשיטה הקיימת.

·         בנוסף לכך, לפני יצירת האפליקציה הכניסה דרך הנייד למערכת היתה מסורבלת וחייבה בכל שלב הכנסת ת.ז וסיסמא ומעבר של מספר דפי אינטרנט עד להגעה לדף הציונים הרלוונטי, כלומר המון "קליקים" עד לקבלת דף הציונים המבוקש.

·         יתרונה של האפליקציה יהיה בפשטות הצגת הציונים, לא יהיה צורך בהגדרת הסמסטר או כניסה ראשית למערכת ורק לאחר מכן בחירת הציונים, אלו יוצגו מיידית וכמובן שתהיה אפשרות לשינוי הסמסטר במידה שצריך. בנוסף האפשרות להתרעת ציון חדש הופך את האפליקציה לאטרקטיבית וייחודית.

  • יום לאחר שהפיצו את האפליקציה בקרב הסטודנטים מאות הורידו אותה והחלו להשתמש בה.


אין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה