חברת Good מוסיפה יכולות שיתופיות מתקדמות למכשירים ניידים בארגון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום רביעי 24 אוקטובר 2012 20:21

חברת Good Technology, המובילה בתחום אבטחת המידע במערכות הפעלה סלולאריות, והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom, שותפה של קבוצת אמן, הודיעה על הוספת שני פתרונות חשובים ליכולת השיתופיות בין מכשירים ניידים (סמארטפונים וטאבלטים) בארגון – Good Share ו- Good Connect, המספקים לעובדים ניידים גישה ליישומי SharePoint ולמאגרי מידע אחרים בארגון ומאפשרים שליחת מסרים מיידים באופן מאובטח, עריכת מסמכים וכן קבלה ושליחה של דוא"ל ארגוני – הכל בסביבה מאובטחת ומהירה.

יכולות אלה מתווספות לפלטפורמת ה- Good Dynamics של החברה, המכילה מספר הולך וגדל של יישומים עסקיים מאובטחים. כלל הפתרונות של Good מאפשרים לעובד הנייד לעבוד בקלות ובאופן מאובטח מכל מקום, תוך בחירה ממגוון יישומים והפחתה של עלויות ניהול יישומים אלה, הודות לניהולם תחת פלטפורמה אחת.

פתרון ה- Good Share עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית לשיתוף וסנכרון קבצים שנבנתה על בסיס טכנולוגית TrustedShare של חברת קופיון (Copiun), אשר נרכשה לא מכבר על ידי Good, המאפשרת ליצור, לשתף ולסנכרן קבצים ארגוניים באופן מאובטח, מכל מקום, באמצעות מכשירים ניידים.

פתרון ה- Good Connect מעביר מסרים מיידיים דרך client מאובטח, מאחורי ה- FW למכשירים הניידים, בעזרת הצפנת AES, על מנת להגן על מסרים עסקיים רגישים. כך ניתן לתקשר בין עובדי הארגון באופן מיידי ומאובטח בלחיצת כפתור אחת.

"מרבית העובדים בארגונים המודרניים הינם ניידים ועל כן ארגונים מחפשים דרכים בהם יוכלו לסייע לעובדים להיות יעילים יותר, לתקשר טוב יותר עם השותפים שלהם ולשרת את הלקוחות שלהם בצורה טובה יותר ולשם כך נדרשת גישה חדשה לשיתופיות, המדגישה שימוש בניידות, יעילות וגישה בזמן אמת למאגרי מידע, מכל מכשיר", אמר ג'ון הרמה (John Herrema), סמנכ"ל בכיר לאסטרטגיה בחברת Good. "עם התוספת של יכולות Good Share ו- Good Connect אנו כעת מספקים את פתרון השיתופיות למכשירים ניידים המלא היחיד בשוק העומד בכל תקני אבטחת המידע".

צביקה וייסמן, מנכ"ל משותף בחברת InnoCom, אמר: "הוספת יכולות אלו לסל הפתרונות של חברת Good מצביעה על הכיוון האסטרטגי בו בחרה החברה – לאפשר לכלל המשתמשים לייעל את תהליכי העבודה הארגוניים בצורה מאובטחת. השימוש הנרחב בטלפונים סלולאריים ובטאבלטים מהווה הזדמנות מצד הארגונים מחד, אך מנגד עלולה להוות מקור לבעיות אבטחת מידע וזליגת מידע ארגוני. הפתרון של Good נועד לאפשר לארגונים את השילוב הנכון בין שימוש נרחב באפליקציות ארגוניות לבין רמת אבטחת מידע גבוהה ביותר".

אודות Good Technology

המוצר של Good משלב אבטחת מידע ושליטה לניידים חכמים ברמה ארגונית על מנת לאפשר לאותם ארגונים ולמשתמשי קצה להתחבר למערכות ארגוניות ולעשות שימוש בכל נייד חכם בו הם בוחרים להשתמש. הטכנולוגיה החדשנית של Good מעניקה אפשרויות חדשות לארגונים עסקיים, משרדי ממשלה , ארגונים ביטחוניים ולמשתמשים למיקסום היכולות האישיות והעסקיות שלהם על ידי מתן גישה מאובטחת וקלה ליישומים ושירותים ארגוניים, כמו גם חיבור מאובטח לשרת הדואר הארגוני. מכשירים בעלי מערכות הפעלה אנדרואיד ואפל כבר מהווים 43 אחוזים מכלל ההטמעות של Good. כחמישית מהלקוחות הארגוניים מעניקים תמיכה לשלוש או יותר פלטפורמות ניידות.

אודות InnoCom

חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.
למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת www.innocom.co.ilאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה