מפעילת הסלולר YOUPHONE יוצאת בקמפיין פרסומי ראשון

פורסם על ידי גבע קרא עוז | כללי | יום רביעי 24 אוקטובר 2012 22:47

מפעילת הסלולר YouPhone, מקבוצת אלון החזקות ברבוע כחול, בחרה בגורי אלפי לשמש כפרזנטור של המותג. החברה יוצאת בקמפיין פרסומי נרחב באמצעות משרד הפרסום שטרית מדיה גרופ, שיכלול קמפיין תשדירי טלוויזיה, רדיו ואינטרנט וכן פעילות קד"מ ו- BTL.

מותג הסלולר YouPhone, הינו חלק ממועדון הלקוחות "You" הנחשב לאחד ממועדוני הלקוחות המובילים והגדולים בישראל. האסטרטגיה העסקית של המותג כוללת הצעת ערך ייחודית לחברי המועדון, המשלבת את שלושת התחומים שמהווים את ההוצאה הגדולה ביותר בכל סל צריכה משפחתי: מזון, דלק ותקשורת.

את הקמפיין הפרסומי יוביל כאמור גורי אלפי שישמש כפרזנטור של המותג. אלפי, הנחשב לאחד מהקומיקאים והיוצרים המובילים, נבחר כפרזנטור בשל הוורסטיליות הרבה שלו, כסטנדאפיסט מוביל, כשחקן קומי מוערך וכשחקן דרמה מצוין לצד היכולת הייחודית שלו להיות מזוהה עם נושאים אקטואליים שעומדים על סדר היום מבלי לוותר על השנינות ולמצוא את האיזון המושלם בין המצחיק לרלוונטי.

לדברי אריאל שרייבר מנכ"ל YOUPHONE :"בעת כניסתנו לשוק הסלולר, הצבנו לעצמנו מטרה להציע לצרכן הישראלי את הצעת הערך המשתלמת ביותר ולהביא בשורה צרכנית חדשה. המודל הייחודי של YOUPHONE מאפשר לנו להציע לאורך זמן מחירים זולים תוך הקפדה על השירות הנגיש והמקצועי ביותר".

לדברי רות שטרית יו"ר שטרית מדיה גרופ: "הבחירה בגורי אלפי לפרזנטור נעשתה לאחר מחקרי שוק מעמיקים, אשר הובילו למסקנה כי הקומיקאי, השחקן ומגיש הטלוויזיה הינו מוביל דעת הקהל שמייצג באופן הטוב ביותר את ערכי המותג, בהם הוגנות, חדשנות ופשטות. לגורי יש סגנון מאוד ייחודי משלו, ההופך כל פאנץ' למופע של ממש. הוא משכיל, מצחיק, אינטליגנטי ואינטלקטואל, המצליח לשלב בין הרציונל לרגש והכל בגובה העינייםאין תגובות »

אין תגובות.

פיד RSS של התגובות על פוסט הזה TrackBack URI

כתיבת תגובה